SOH 2019 – Kategórie U12 vyvrcholia finálovými zápasmi v Chemkostav aréne

Piaty ročník otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakov a žiačok, ktoré sa od piatka 14. do nedele 16. júna uskutočňujú v troch michalovských halách, vyvrcholia v nedeľu predpoludním. V Chemkostav aréne sa odohrajú finálové zápasy kategórii U12. Pri dievčatách nastúpia proti sebe domáca Iuventa Michalovce so Šaľou, pri chlapcoch Prešov s Považskou Bystricou.

Nedeľa 16. jún
Chemkostav aréna
8.00 hod.: Dievčatá U12: Štart Trebišov – HC Ttaran Stupava.
8.40 hod.: Dievčatá U12: Lehota pod Vtáčnikom – ŠŠK pri SLŠ Prešov.
9.20 hod.: Dievčatá U12 o 3. miesto: MŠK Dunajská Streda – HK AS Trenčín.
10.00 hod.: Chlapci U12 o miesto: ŠKP Bratislava – MŠK Kysucké Nové Mesto.
10.40 hod.: Dievčatá U12 finále: Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa.
11.20 hod.: Chlapci U12 finále: Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica
Slávnostné vyhodnotenie Chemkostav aréna 12.20 hod.

Mestská športová hala
8.00 hod.: Chlapci U12 o 9. – 11. miesto: MHC Štart Nové Zámky – HŠK ŠG Košice.
8.40 hod.: Chlapci U12 o 7. miesto: ŠK Zemplín Trebišov – HáO Slovan Modra.
9.20 hod.: Chlapci U12 o 5. miesto: MHC Bardejov – HC Tatran Stupava.
10.00 hod.: Chlapci U12 o 9. – 11. miesto: HK Slavoj Trebišov – HŠK ŠG Košice.
10.40 hod.: Dievčatá U12: ŠKP Bratislava – HC Tatran Stupava.
11.20 hod.: Dievčatá U12: Štart Trebišov – Iuventa Michalovce 07.
Slávnostné vyhodnotenie Chemkostav aréna 12.20 hod.

Gymnázium Pavla Horova
C. Kategória Chlapci U10
08.00 hod.: Štart Trebišov C – 1. ZŠ.
08.20 hod.: 7 ZŠ – 1. ZŠ.
08.40 hod.: MHK Junior Michalovce – MHC Bardejov.
09.00 hod.: HáO Slovan Modra – MHC Štart Nové Zámky.
09.20 hod.: MHC Bardejov – Iuventa Michalovce.
09.40 hod.: MŠK Dunajská Streda – MHK Junior Michalovce.
10.00 hod.: MHC Štart Nové Zámky – MHK Junior Michalovce.
10.20 hod.: MHC Bardejov – HC Tatran Stupava.
10.40 hod.: Zápas o 3. miesto:
11.00 hod.: Finále:

D. kategória Dievčatá U10
08.00 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – MŠK Vranov nad Topľou B.
08.20 hod.: Iuventa Michalovce C – ŠKP Topoľčany.
08.40 hod.: Iuventa Michalovce A – MŠK Vranov nad Topľou B.
09.00 hod.: Iuventa Michalovce B – MŠK Vranov nad Topľou A.
09.20 hod.: Štart Trebišov A – HC Tatran Stupava.
09.40 hod.: Štart Trebišov B – HK Slovan Duslo Šaľa.
10.00 hod.: HC Tatran Stupava – Štart Trebišov B.
10.20 hod.: ŠKP Topoľčany – Štart Trebišov A.
10.40 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – Iuventa Michalovce C.
11.00 hod.: MŠK Vranov nad Topľou B – Iuventa Michalovce B.
11.20 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – Štart Trebišov B.