SOH 2019: Majstrami Slovenska tímy Iuventy Michalovce a Tatrana Prešov

Víťazmi piateho ročníka SOH, teda otvorených majstrovstiev Slovenska pri mladších žiakoch a žiačkách, ktoré sa hrali od piatka do nedele v Michalovciach sa stali hráčky Iuventy Michalovce a Tatrana Prešov. Iuventa zdolala v napínavom finále Šaľu 11:10 až po strelách z pokutového hodu, Prešovčania zase zdolali Považskú Bystricu 13:12, keď o svojej výhre rozhodli z poslednej deviatky.

Nedeľa 16. jún
Chemkostav aréna
8.00 hod.: Dievčatá U12: Štart Trebišov – HC Tatran Stupava 4:12.
8.40 hod.: Dievčatá U12: Lehota pod Vtáčnikom – ŠŠK pri SLŠ Prešov 10:10.
9.20 hod.: Dievčatá U12 o 3. miesto: MŠK Dunajská Streda – HK AS Trenčín 16:7.
10.00 hod.: Chlapci U12 o miesto: ŠKP Bratislava – MŠK Kysucké Nové Mesto 16:15.
10.40 hod.: Dievčatá U12 finále: Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa 11:10 po pok. hodoch.
11.20 hod.: Chlapci U12 finále: Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica 13:12.
Mestská športová hala
8.00 hod.: Chlapci U12 o 9. – 11. miesto: MHC Štart Nové Zámky – HŠK ŠG Košice 22:8.
8.40 hod.: Chlapci U12 o 7. miesto: ŠK Zemplín Trebišov – HáO Slovan Modra 12:16.
9.20 hod.: Chlapci U12 o 5. miesto: MHC Bardejov – HC Tatran Stupava 8:12.
10.00 hod.: Chlapci U12 o 9. – 11. miesto: HK Slavoj Trebišov – HŠK ŠG Košice 10:12.
10.40 hod.: Dievčatá U12: ŠKP Bratislava – HC Tatran Stupava 6:13.
11.20 hod.: Dievčatá U12: Štart Trebišov – Iuventa Michalovce 07 10:8.
Gymnázium Pavla Horova
C. Kategória Chlapci U10
08.00 hod.: Štart Trebišov C – 1. ZŠ.
08.20 hod.: 7 ZŠ – 1. ZŠ.
08.40 hod.: MHK Junior Michalovce – MHC Bardejov.
09.00 hod.: HáO Slovan Modra – MHC Štart Nové Zámky.
09.20 hod.: MHC Bardejov – Iuventa Michalovce.
09.40 hod.: MŠK Dunajská Streda – MHK Junior Michalovce.
10.00 hod.: MHC Štart Nové Zámky – MHK Junior Michalovce.
10.20 hod.: MHC Bardejov – HC Tatran Stupava.
10.40 hod.: Zápas o 3. miesto:
11.00 hod.: Finále:

D. kategória Dievčatá U10
08.00 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – MŠK Vranov nad Topľou B.
08.20 hod.: Iuventa Michalovce C – ŠKP Topoľčany.
08.40 hod.: Iuventa Michalovce A – MŠK Vranov nad Topľou B.
09.00 hod.: Iuventa Michalovce B – MŠK Vranov nad Topľou A.
09.20 hod.: Štart Trebišov A – HC Tatran Stupava.
09.40 hod.: Štart Trebišov B – HK Slovan Duslo Šaľa.
10.00 hod.: HC Tatran Stupava – Štart Trebišov B.
10.20 hod.: ŠKP Topoľčany – Štart Trebišov A.
10.40 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – Iuventa Michalovce C.
11.00 hod.: MŠK Vranov nad Topľou B – Iuventa Michalovce B.
11.20 hod.: MŠK Vranov nad Topľou A – Štart Trebišov B.