Staršie dorastenky

Staršie dorastenky (ročníky narodenia 2000, 2001, 2002)

Horný rad zľava: Jan Beňadik – tréner, Natalia Dmytrenko, Simona Rovňáková, Erika Michalcová, Miriam Kakaščíková, Milica Trifunovičová, Mária Radovičová, Marcel Cibere – vedúci družstva.

Dolný rad zľava: Martina Pustá, Viktória Gajdošová, Sofia Hamorská, Ela Savko, Anastasija Burdinová, Petra Kakaščíková, Sára Sabolová, Ivona Michalcová.

Káder starších dorasteniek
Brankárky: Sofia Hamorská (ročník nar. 2002), Petra Kakaščíková (2003).
Pivotky: Miriam Kakaščíková (2000), Viktória Gajdošová (2002).
Spojky: Ivona Michalcová (2001), Erika Michalcová (2002), Ela Savko (2001), Sára Sabolová (2002), Maria Radovičová (2000), Milica Trifunovičová (2000), Simona Rovňáková (2002).
Krídla: Martina Pustá (2000), Anastasija Burdinová (2001), Natália Dmytrenko (2003), Katarína Romančáková (2002).
Tréner: Jan Beňadik.

Výsledky 1. kola (14./15. september): HK Slovan Duslo Šaľa – ŠŠK Prešov 29:25 (13:17), MHK Bytča – HK Vranov nad Topľou 28:26 (12:16), Bánovce/Partizánske – Hlohovec/Nitra 40:28 (20:15), Drábova Košice – ŠKP Bratislava 13:31 (7:15), MŠK Dunajská Streda – AS Trenčín 18:13 (12:7), HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce 20:21 (8:12)

Výsledky 2. kola (22./23. september): ŠŠK Prešov – Iuventa Michalovce 26:26 (13:13), HK AS Trenčín – HC Tatran Stupava 24:25 (13:10), ŠKP Bratislava – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 17:23 (10:9), Hlohovec/Nitra – FHT Drábova Košice 34:27 (15:11), MŠK Vranov nad Topľou – Bánovce nad Bebravou/Partizánske 21:28 (10:14), HK Slovan Duslo Šaľa – MHK Bytča 30:24 (16:10)

Výsledky 3. kola (5./6. október): MHK Bytča – ŠŠK Prešov 24:24 (17:13),  Bánovce/Partizánske – HK Slovan Duslo Šaľa 23:26 (12:13), FHT Drábova Košice – MŠK Vranov nad Topľou 25:30 (14:13), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – Hlohovec/Nitra 36:26 (18:10), HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava 24:20 (9:11), Iuventa Michalovce – HK AS Trenčín 38:20 (16:8).

Výsledky 4. kola (12./13. október): ŠŠK Prešov – HK AS Trenčín 32:15 (16:9), ŠKP Bratislava – Iuventa Michalovce 24:25 (13:14), Hlohovec/Nitra – HC Tatran Stupava 18:29 (11:14), MŠK Vranov nad Topľou – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 29:28 (13:14), HK Slovan Duslo Šaľa – FHT Drábova Košice 35:15 (15:9), MHK Bytča – Bánovce/Partizánske 35:30 (14:17).

Výsledky 5. kola (19./20. október): Bánovce/Partizánske – ŠŠK Prešov 28:36 (11:20), FHT Drábova Košice – MHK Bytča 27:36 (12:21), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – HK Slovan Duslo Šaľa 23:24 (12:12), HC Tatran Stupava – MŠK Vranov nad Topľou 24:15 (15:8), Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce 24:35 (13:17), HK AS Trenčín – ŠKP Bratislava 25:22 (12:12).

Výsledky 6. kola (26./27. október): Hlohovec/Nitra – AS Trenčín 14:39 (6:17), MŠK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce 21:39 (13:22), HK Slovan Duslo Šaľa – HC Tatran Stupava 30:20 (16:12), MHK Bytča – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 30:29 (14:12), Bánovce/Partizánske – FHT Drábova Košice 48:24 (26:10), ŠŠK Prešov – ŠKP Bratislava 30:19 (18:10).

Výsledky 7. kola (02./03. november): Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa 22:19 (12:7), ŠŠK Drábova Košice – ŠŠK Prešov 19:36 (11:20), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – Bánovce/Partizánske 34:34 (22:19), HC Tatran Stupava – MHK Bytča 24:32 (12:15), HK AS Trenčín – MŠK Vranov nad Topľou 34:25 (20:12), ŠKP Bratislava – Hlohovec/Nitra 30:18 (17:10).

Výsledky 8. kola (09./10. november): ŠŠK Prešov – HC Sporta Hlohovec/UDHK Nitra 44:15 (24:5), MŠK Vranov nad Topľou – ŠKP Bratislava 16:20 (10:9), HK Slovan Duslo Šaľa – HK AS Trenčín 30:19 (13:10), MHK Bytča – Iuventa Michalovce 26:21 (10:9), Bánovce/Partizánske – HC Tatran Stupava 32:30 (14:13), ŠŠK Drábová Košice – MŠK HC DAC Dunajská Streda 22:31 (13:13)

Tabuľka po 8. kole
1. HK Slovan Duslo Šaľa 8 7 0 1 223:171 14
2. Iuventa Michalovce 8 6 1 1 227:180 13
3. MHK Bytča 8 6 1 1 235:211 13
4. ŠŠK SLŠ Prešov 8 5 2 1 253:175 12
5. MŠK/HC DAC Dunajská Streda 8 4 1 3 222:195 9
6. Bánovce nad Bebravou/Partizánske 8 4 1 3 264:244 9
7. HC Tatran Stupava 8 4 0 4 196:192 8
8. ŠKP Bratislava 8 3 0 5 183:174 6
9. HK AS Trenčín 8 3 0 5 189:204 6
10. MŠK Vranov nad Topľou 8 2 0 6 183:226 2
11. HC Sporta Hlohovec/UDHK Nitra 8 1 0 7 177:280 2
12. ŠŠK Drábova Košice 8 0 0 8 182:281 0

Vyžrebovanie Iuventy
Jesenná časť
1. kolo: HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce (nedeľa 15. september). 2. kolo: ŠŠK SLŠ Prešov – Iuventa Michalovce (sobota 22. september). 3. kolo: Iuventa Michalovce – AS Trenčín (sobota 5. október o 13.30 hod.). 4. kolo: ŠKP Bratislava – Iuventa Michalovce (sobota 12. október). 5. kolo:  Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce (štvrtok 17. október). 6. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (štvrtok 24. október). 7. kolo: Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa (sobota 2. november o 12.30 hod.). 8. kolo: MHK Bytča – Iuventa Michalovce (piatok 8. november). 9. kolo: Iuventa Michalovce – Bánovce nad Bebravou/Partizánske (nedeľa 17. november o 13.00 hod.). 10. kolo: Drábova Košice – Iuventa Michalovce (30. november/1. december). 11. kolo: Iuventa Michalovce – MŠK Dunajská Streda (07./08. december).

Jarná časť
12. kolo: Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava (15./16. február). 13. kolo: Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov (22./23. február). 14. kolo: AS Trenčín – Iuventa Michalovce (29. február/1. marec). 15. kolo: Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava (07./08. marec). 16. kolo: Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce (14./15. marec). 17. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (04./05. apríl). 18. kolo: HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce (18./19. apríl). 19. kolo: Iuventa Michalovce – MHK Bytča (25./26. apríl). 20. kolo: Bánovce nad Bebravou/Partizánske – Iuventa Michalovce (02./03. máj). 21. kolo: Iuventa Michalovce – Drábova Košice (09./10. máj). 22. kolo: MŠK Dunajská Streda – Iuventa Michalovce (16./17. máj).