Mladšie dorastenky

Mladšie dorastenky (ročníky narodenia 2003, 2004)

Káder mladších dorasteniek
Brankárky: Simona Lučanská (2003), Lea Petrová (2003), Natália Tovarňáková (2004).
Pivotky: Rácová (2003), Viktória Pastírová (2004), Alexandra Ožvátová (2004).
Spojky: Julianna Rebičová (2004), Alexandra Andrusová (2004), Natália Tokarová (2004), Barbora Polievková (2003), Veronika Dušková (2004), Sofia Tannebauová (2004), Erika Kobová (2004), Petra Miturová (2004), Eva Borošová (2003), Lujza Čižmáriková (2004).
Krídla: Kristína Čižmárová (2004), Alžbeta Hlivová (2004), Sofia Dynisová (2003).
Tréner: Marcel Cibere.

Výsledky 1. kola
HK Slovan Duslo Šaľa – ŠŠK Prešov 16:14 (7:10), MHK Bytča – HK Vranov nad Topľou 26:23 (14:12)Bánovce/Partizánske – Hlohovec/Nitra 41:16 (18:8), Drábova Košice – ŠKP Bratislava 33:25 (17:10), MŠK Dunajská Streda – AS Trenčín 37:28 (16:10), HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce 32:22 (15:14).

Tabuľka po 1. kole
1. Bánovce nad Bebravou/Partizánske 1 1 0 0 41:16 2
2. HC Tatran Stupava 1 1 0 0 32:22 2
3. MŠK HC DAC Dunajská Streda 1 1 0 0 37:28 2
4. FHT Drábova Košice 1 1 0 0 33:25 2
5. MHK Bytča 1 1 0 0 26:23 2
6. HK Slovan Duslo Šaľa 1 1 0 0 16:14 2
7. ŠŠK SLŠ Prešov 1 0 0 1 14:16 0
8. MŠK Vranov nad Topľou 1 0 0 1 23:26 0
9. ŠKP Bratislava 1 0 0 1 25:33 0
10. HK AS Trenčín 1 0 0 1 28:37 0
11. Iuventa Michalovce 1 0 0 1 22:32 0
12. HC Sporta Hlohovec/UDHK ŠG Nitra 1 0 0 1 16:41 0

Vyžrebovanie Iuventy
Jesenná časť
1. kolo: HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce (nedeľa 15. september). 2. kolo: ŠŠK SLŠ Prešov – Iuventa Michalovce (21./22. september). 3. kolo: Iuventa Michalovce – AS Trenčín (05./06. október). 4. kolo: ŠKP Bratislava – Iuventa Michalovce (12./13. október). 5. kolo: Iuventa Michalovce – Hlohovec/Nitra (19./20. október). 6. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (26./27. október). 7. kolo: Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa (02./03. november). 8. kolo: MHK Bytča – Iuventa Michalovce (09./10. november). 9. kolo: Iuventa Michalovce – Bánovce nad Bebravou/Partizánske (16./17. november). 10. kolo: Drábova Košice – Iuventa Michalovce (30. november/1. december). 11. kolo: Iuventa Michalovce – MŠK Dunajská Streda (07./08. december).

Jarná časť
12. kolo: Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava (15./16. február). 13. kolo: Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov (22./23. február). 14. kolo: AS Trenčín – Iuventa Michalovce (29. február/1. marec). 15. kolo: Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava (07./08. marec). 16. kolo: Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce (14./15. marec). 17. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (04./05. apríl). 18. kolo: HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce (18./19. apríl). 19. kolo: Iuventa Michalovce – MHK Bytča (25./26. apríl). 20. kolo: Bánovce nad Bebravou/Partizánske – Iuventa Michalovce (02./03. máj). 21. kolo: Iuventa Michalovce – Drábova Košice (09./10. máj). 22. kolo: MŠK Dunajská Streda – Iuventa Michalovce (16./17. máj).