Mladšie dorastenky

Mladšie dorastenky (ročníky narodenia 2003, 2004)

Horný rad zľava: Natália Dmytrenko, Janka Borošová, Julianna Rebičová, Veronika Dušková, Sofia Tannenbaumová.

Stredný rad zľava: Drahuš Ondo – Eštok – vedúci družstva, Alexandra Ožvátová, Erika Kobová, Lujza Čižmáriková, Natália Tokárová, Viktória Pastírová, Zuzana Rácová, Anna Kristína Čižmárová, Marcel Cibere – tréner.

Dolný rad zľava: Alžbeta Hlivová, Simona Petrová, Natália Tovarňáková, Petra Kakaščíková, Lea Lučanská, Barbora Polievková.

Káder mladších dorasteniek
Brankárky: Simona Lučanská (2003), Lea Petrová (2003), Natália Tovarňáková (2004).
Pivotky: Zuzana Rácová (2003), Viktória Pastírová (2004), Alexandra Ožvátová (2004).
Spojky: Julianna Rebičová (2004), Alexandra Andrusová (2004), Natália Tokarová (2004), Barbora Polievková (2003), Veronika Dušková (2004), Sofia Tannenbaumová (2004), Erika Kobová (2004), Petra Miturová (2004), Janka Borošová (2003), Lujza Čižmáriková (2004).
Krídla: Kristína Čižmárová (2004), Alžbeta Hlivová (2004), Sofia Dynisová (2003).
Tréner: Marcel Cibere.

Výsledky 1. kola (14./15. september): HK Slovan Duslo Šaľa – ŠŠK Prešov 16:14 (7:10), MHK Bytča – HK Vranov nad Topľou 26:23 (14:12)Bánovce/Partizánske – Hlohovec/Nitra 41:16 (18:8), Drábova Košice – ŠKP Bratislava 33:25 (17:10), MŠK Dunajská Streda – AS Trenčín 37:28 (16:10), HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce 32:22 (15:14).

Výsledky 2. kola (22./23. september):ŠŠK Prešov – Iuventa Michalovce 23:21 (14:13), HK AS Trenčín – HC Tatran Stupava 35:22 (15:10), ŠKP Bratislava – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 23:30 (8:13), Hlohovec/Nitra – FHT Drábova Košice 36:21 (15:14), MŠK Vranov nad Topľou – Bánovce nad Bebravou/Partizánske 17:31 (8:16), HK Slovan Duslo Šaľa – MHK Bytča nehralo sa.

Výsledky 3. kola (5./6. október): MHK Bytča – ŠŠK Prešov 29:26 (15:17), Bánovce/Partizánske – HK Slovan Duslo Šaľa 25:24 (13:9), FHT Drábova Košice – MŠK Vranov nad Topľou 29:32 (14:13), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – Hlohovec/Nitra 40:20 (17:6), HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava 33:21 (14:13), Iuventa Michalovce – HK AS Trenčín 26:32 (12:16)

Výsledky 4. kola: (12./13. október): ŠŠK Prešov – HK AS Trenčín 40:35 (20:15), ŠKP Bratislava – Iuventa Michalovce 23:34 (13:17), Hlohovec/Nitra – HC Tatran Stupava 28:33 (15:14), MŠK Vranov nad Topľou – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 25:34 (11:16), HK Slovan Duslo Šaľa – FHT Drábova Košice 35:21 (21:10), MHK Bytča – Bánovce/Partizánske 19:21 (7:13).

Výsledky 5. kola (19./20. október): Bánovce/Partizánske – ŠŠK Prešov 31:38 (13:18), FHT Drábova Košice – MHK Bytča 25:35 (13:15), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – HK Slovan Duslo Šaľa 27:29 (12:12), HC Tatran Stupava – MŠK Vranov nad Topľou 31:25 (18:9), Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce 20:35 (14:16), HK AS Trenčín – ŠKP Bratislava 36:16 (20:6).

Výsledky 6. kola (26./27. október): Hlohovec/Nitra – AS Trenčín 28:37 (13:20), MŠK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce 16:27 (7:13), HK Slovan Duslo Šaľa – HC Tatran Stupava 31:18 (16:8), MHK Bytča – MŠK/HC DAC Dunajská Streda 25:36 (12:20), Bánovce/Partizánske – FHT Drábova Košice 46:26 (25:14),  ŠŠK Prešov – ŠKP Bratislava 30:21 (15:7).

Výsledky 7. kola (02./03. november): Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa 27:31 (12:16), ŠŠK Drábova Košice – ŠŠK Prešov 30:42(12:17), MŠK/HC DAC Dunajská Streda – Bánovce/Partizánske 40:33 (20:13), HC Tatran Stupava – MHK Bytča 25:18 (9:8), HK AS Trenčín – MŠK Vranov nad Topľou 35:10 (15:4), ŠKP Bratislava – Hlohovec/Nitra 25:19 (12:8).

Výsledky 8. kola (09./10. november): ŠŠK Prešov – HC Sporta Hlohovec/UDHK Nitra 41:25 (20:9), MŠK Vranov nad Topľou – ŠKP Bratislava 18:25 (8:9), HK Slovan Duslo Šaľa – HK AS Trenčín 27:21 (11:14), MHK Bytča – Iuventa Michalovce 21:18 (11:11), Bánovce/Partizánske – HC Tatran Stupava 29:24 (12:14), ŠŠK Drábová Košice – MŠK HC DAC Dunajská Streda 32:38 (15:19).

Výsledky 9. kola (16./17. november): MŠK Dunajská Streda – ŠŠK Prešov 30:28 (13:12), HC Tatran Stupava – FHT Drábová Košice 46:30 (18:15), Iuventa Michalovce – Bánovce/Partizánske 36:28 (21:17), AS Trenčín – MHK Bytča 39:20 (19:12), ŠKP Bratislava  – HK Slovan Duslo Šaľa 14:34 (6:15), Hlohovec/Nitra – MŠK Vranov nad Topľou 25:18 (15:9).

Výsledky 10. kola (30. november/1.december):: ŠŠK SLŠ Prešov – MŠK Vranov nad Topľou 41:17 (21:7), HK Slovan Duslo Šaľa – HC Sporta Hlohovec/UDHK Nitra 40:19 (21:7), MHK Byča – ŠKP Bratislava 28:10 (15:6), Bánovce/Partizánske – AS Trenčín 27:32 (15:17), FHT Drábová Košice – Iuventa Michalovce 29:31 (14:19), MŠK Dunajská Streda – HC Tatran Stupava 31:32 (18:17).

Výsledky 11. kola (7./8. december): HC Tatran Stupava – ŠŠK SLŠ Prešov 19:20 (11:7), Iuventa Michalovce – MŠK Dunajská Streda 24:29 (10:20), HK AS Trenčín – FHT Drábova Košice 42:30 (23:16), ŠKP Bratislava – Bánovce/Partizánske 13:18 (4:6), Hlohovec/Nitra – MHK Bytča 26:32 (9:15), HK Slovan Duslo Šaľa – MŠK Vranov nad Topľou 31:15 (14:8).

Tabuľka po jesennej časti
1. HK Slovan Duslo Šaľa 11 10 0 1 370:248 20
2. MŠK/HC DAC Dunajská Streda 11 9 0 2 372:299 18
3. HK AS Trenčín 11 8 0 3 372:283 16
4. ŠŠK SLŠ Prešov 11 8 0 3 343:265 16
5. Bánovce nad Bebravou/Partizánske 11 7 0 4 330:285 14
6. HC Tatran Stupava 11 7 0 4 315:290 14
7. MHK Bytča 11 6 0 5 253:259 12
8. Iuventa Michalovce 11 5 0 6 301:284 10
9. Hlohovec/UDHK Nitra 11 2 0 9 236:331 4
10. ŠKP Bratislava 11 2 0 9 246:355 4
11. FHT Drábova Košice 11 1 0 10 302:398 2
12. MŠK Vranov nad Topľou 11 1 0 10 210:335 2

Vyžrebovanie Iuventy
Jesenná časť
1. kolo: HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce (nedeľa 15. september). 2. kolo: ŠŠK SLŠ Prešov – Iuventa Michalovce (sobota 22. september). 3. kolo: Iuventa Michalovce – AS Trenčín (sobota 5. október). 4. kolo: ŠKP Bratislava – Iuventa Michalovce (sobota 12. október). 5. kolo:  Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce (štvrtok 17. október). 6. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (štvrtok 24. október). 7. kolo: Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa (sobota 2. november). 8. kolo: MHK Bytča – Iuventa Michalovce (piatok 8. november). 9. kolo: Iuventa Michalovce – Bánovce nad Bebravou/Partizánske (nedeľa 17. november). 10. kolo: Drábova Košice – Iuventa Michalovce (nedeľa 1. december). 11. kolo: Iuventa Michalovce – MŠK Dunajská Streda (sobota 8. december).

Jarná časť
12. kolo: Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava (15./16. február). 13. kolo: Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov (22./23. február). 14. kolo: AS Trenčín – Iuventa Michalovce (29. február/1. marec). 15. kolo: Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava (07./08. marec). 16. kolo: Hlohovec/Nitra – Iuventa Michalovce (14./15. marec). 17. kolo: HK Vranov nad Topľou – Iuventa Michalovce (04./05. apríl). 18. kolo: HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce (18./19. apríl). 19. kolo: Iuventa Michalovce – MHK Bytča (25./26. apríl). 20. kolo: Bánovce nad Bebravou/Partizánske – Iuventa Michalovce (02./03. máj). 21. kolo: Iuventa Michalovce – Drábova Košice (09./10. máj). 22. kolo: MŠK Dunajská Streda – Iuventa Michalovce (16./17. máj).