Proti Dunajskej Strede definitívne v sobotu 15.marca

Kategórie

Náš súboj predposledného kola 21.kola MOL ligy s Dunajskou Stredou sa odohrá definitívne v sobotu 15.marca o 17.30 hod. a prinesie ho v priamom televíznom prenose stanica STVR Šport. Následne nás v stredu 19.marca čaká predohrávaný duel 22.kola na pôde pražskej Slavie, ktorým ukončíme 22. ročník MOL ligy.

Po týchto dvoch súbojoch už prídu na rad zápasy semifinále EHF Európskeho pohára. Prvý sa odohrá v našej aréne v nedeľu 23.marca o 17.00 hod., odveta sa bude hrať o týždeň neskôr na pôde islandského tímu (začiatok o 19.30 hod.).

Náš najbližší program
Sobota 15. marec o 17.30 hod.: MŠK Iuventa Michalovce – HC DAC Dunajská Streda (21. kolo MOL liga).
Streda 19. marec o 18.00 hod.: DHC Slavia Praha – MŠK Iuventa Michalovce (22. kolo MOL liga).
Nedeľa 23. marec o 17.00 hod.: MŠK Iuventa Michalovce – Valur Reykjavík (semifinále EHF Európsky pohár).
Nedeľa 30. marec o 19.30 hod.: Valur Reykjavík – MŠK Iuventa Michalovce (semifinále EHF Európsky pohár).

Viac na preskúmanie

Ženy

Tesná prehra s Debrecenom

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce prehrali aj vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Kisvárde, keď lanskému bronzovému medailistovi v najvyššej

MOL Liga

Baník Most víťazom Českého pohára

Hádzanárky DHK Baník Most sa stali po štvrtýkrát v rade a ôsmykrát celkovo víťazkami Českého pohára. V stredajšom finále v Prahe zdolali Slaviu Praha

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.