V Písku nakoniec nehráme

Kategórie

Hádzanárky Iuventy Michalovce nasledujúci víkend vstúpia na európsku pohárovú scénu. Na ihrisku francúzskeho Paris 92 ich čaká dvojzápas Európskej ligy. Po návrate z Francúzska bola možnosť odohrať predohrávku ôsmeho kola MOL ligy v Písku. Kluby sa aj dohodli na strede 21. októbra, ale zrejme z toho nič nebude.

„Vzhľadom na to, že v Čechách sú na dva týždne zrušené všetky zápasy hrať nemôžeme. V lige tak budeme v hre najbližšie až v piatok 30. októbra, kedy absolvujeme zápas v Prešove,“ poznamenal tréner Iuventy Peter Dávid, ktorý sa so svojimi zverenkami už pilne pripravuje na dvojzápas vo Francúzsku. „V pondelok sme hráčkam dali voľno. V utorok a v stredu ešte absolvujeme tréningy a vo štvrtok ráno sa autobusom poberieme do Paríža, kde by sme mali prísť v piatok na obed. Večer nás tam ešte čaká tréning. Ten by sme mali absolvovať aj vo štvrtok v Nemecku, kde budeme prespávať,“ dodáva Peter Dávid. My len dodajme, že naše ženské družstvo sa v MOL lige do konca roka okrem súboja v Prešove predstaví ešte dvakrát, keď absolvuje duel v Dunajskej Strede (7.–8. november) a doma privíta Šaľu (14.–15. november).

Viac na preskúmanie

Žiačky

Turnaj v minihádzanej v Chemkostav aréne

V apríli sa uskutočnili ďalšie dva turnaje v minihádzanej, ktoré zorganizovali Regionálne centrá hádzanej (Michalovce, resp. P. Bystrica). V Michalovciach

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.