Z Paríža nakoniec bez televízneho prenosu, zápasy môžete sledovať on-line

Kategórie

Zápasy druhého kola Európskej ligy Paris 92 – Iuventa Michalovce nakoniec budú bez televízneho prenosu. Náš klub mal po tom, čo bolo jasné, že oba zápasy odohráme v Paríži obrovský záujem na tom, aby sa vysielali aspoň v televízii a diváci ich tak mohli vidieť na vlastné oči, francúzska strana ale nevyrába televízny signál. Zápasy tak môžete sledovať iba online. Dodajme len, že oba zápasy, tak v sobotu, ako aj v nedeľu, začínajú od 18.00 hod.

Záujem o vysielanie zápasov prejavila stanica Sport TV, ktorá vytvorila aj priestor vo svojom vysielaní. „Vzniknutá situácia nás mrzí aj vzhľadom k tomu, že redaktor Peter Štefanec vyvinul obrovské úsilie, aby sa zápasy vysielali, za čo sa mu chcem poďakovať. V kvalifikačných kolách ale kluby nemusia vyrábať televízny signál. Ten je povinný až do skupinovej fázy,“ uviedol Jan Beňadik, športový riaditeľ Iuventy. Zápasy môžete sledovať akurát prostredníctvom on-line prenosu. Link na sobotňajší duel je tu a tu, nedeľňajší si môžete pozrieť tu a tu.

Viac na preskúmanie

Ženy

V Písku nakoniec nehráme

Hádzanárky Iuventy Michalovce nasledujúci víkend vstúpia na európsku pohárovú scénu. Na ihrisku francúzskeho Paris 92 ich čaká dvojzápas Európskej ligy.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.