Z Paríža nakoniec bez televízneho prenosu, zápasy môžete sledovať on-line

Kategórie

Zápasy druhého kola Európskej ligy Paris 92 – Iuventa Michalovce nakoniec budú bez televízneho prenosu. Náš klub mal po tom, čo bolo jasné, že oba zápasy odohráme v Paríži obrovský záujem na tom, aby sa vysielali aspoň v televízii a diváci ich tak mohli vidieť na vlastné oči, francúzska strana ale nevyrába televízny signál. Zápasy tak môžete sledovať iba online. Dodajme len, že oba zápasy, tak v sobotu, ako aj v nedeľu, začínajú od 18.00 hod.

Záujem o vysielanie zápasov prejavila stanica Sport TV, ktorá vytvorila aj priestor vo svojom vysielaní. „Vzniknutá situácia nás mrzí aj vzhľadom k tomu, že redaktor Peter Štefanec vyvinul obrovské úsilie, aby sa zápasy vysielali, za čo sa mu chcem poďakovať. V kvalifikačných kolách ale kluby nemusia vyrábať televízny signál. Ten je povinný až do skupinovej fázy,“ uviedol Jan Beňadik, športový riaditeľ Iuventy. Zápasy môžete sledovať akurát prostredníctvom on-line prenosu. Link na sobotňajší duel je tu a tu, nedeľňajší si môžete pozrieť tu a tu.

Viac na preskúmanie

Ženy

V Prešove naše víťazstvo 30:24

Hádzanárky Iuventy Michalovce uspeli v dohrávanom stretnutí prvého kola MOL ligy, keď na pôde ŠŠK Prešov zvíťazili o šesť gólov 30:24. Strelecky

Aktuality

Srbský majster s našou bývalou spojkou

Našim tretím súperom na turnaji O pohár mesta Michalovce bude srbský majster ŽORK Jagodina. Ten je už päťnásobným majstrom svojej krajiny.

Ženy

Iuventa opäť na slovenskom výslní

Slovenskej ženskej hádzanej stále tróni michalovská Iuventa. Hráčky MŠK sa totiž stali už po trinástykrát majsterkami Slovenska. Zverenky trénera Jana

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.