Tesné víťazstvá Poruby a Prešova

V sobotu sa v nadnárodnej MOL lige odohrali ďalšie tri stretnutia. Vo všetkých troch bola dráma prakticky až do konca a vo všetkých si dva body pripísali domáce tímy. Prešov otočil v priebehu druhého polčasu vývoj zápasu s Hodonínom, ktorý zdolal 23:22. Písek si doma poradil s Plzňou po výsledku 21:18, no a v šlágri kola Poruba porazila Šaľu 24:23, hoci v priebehu druhého polčasu viackrát prehrávala. Náš najbližší súper sa po treťom víťazstve v rade prepracoval už na piatu priečku. Tabuľku stále vedie Most pred Slaviou Praha a našou Iuventou. Štvrté miesto patrí Olomoucu.

Výsledky sobotňajších zápasov MOL ligy žien 2020/2021:
ŠŠK Prešov – HK Hodonín 23:22 (11:14)
Najviac gólov: Šutranová 6, Dvorščáková 6/2, D. M. Vargová 5 – Višňovská 4, Drexlerová 4/3, Cyganová a Nováková po 3, Kalinová 3/2
pok. hody: 4/3 – 7/5, vylúčené: 5 – 4, ČK: 49. Dvorščáková (Prešov) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Richvalský a Šimko (obaja SR)

DHC Plzeň – TJ Sokol Písek 21:18 (13:6)
Najviac gólov: Vlachová 7/3, L. Galušková 4, Franzová a Šmrhová po 3 – T. Pokorná 6/4, Kubišová 3

DHC Sokol Poruba – HK Slovan Duslo Šaľa 24:23 (11:8)
Najviac gólov: Tichá a Desortová po 6, Polášková 5/3 – Pócsíková a B. Königová po 4, Rácková a Varjassiová po 3, N. Némethová 3/3
pok. hody: 3/3 – 3/3, vylúčené: 3 – 3, rozhodovali: Bubeníček a Petruška (obaja ČR)

DHK Zora Olomouc – Handball PSG Zlín odložili.

Prvé víťazstvá starších žiačok B

Počas minulého víkendu odohrali turnajovým spôsobom naše žiacke tímy ďalších desať zápasov. V hre bolo všetkých päť tímov, ktoré hrali po

Ženy

V príprave aj s dvoma domácimi previerkami

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce sa tento týždeň začali pripravovať na novú sezónu. Aktuálny víťaz Slovenského pohára a obhajca slovenského striebra sa