Tesné víťazstvo Dunajskej Stredy v Šali

Stredajšia dohrávka jedenásteho kola MOL ligy priniesla v súboji dvoch slovenských popredných tímov zaujímavú hádzanú. Až do poslednej minúty bolo skóre vyrovnané a zdalo sa, že sa celky Dusla Šaľa a lanského slovenského vicemajstra Dunajskej Stredy rozídu zmierlivo. V poslednej minúte však Juhošová s Rékou Bízikovou rozhodli o výhre 28:26, ktorou DAC natiahol svoju víťaznú šnúru na deväť duelov.

Výsledok dohrávky 11. kola MOL ligy
HK Slovan Duslo Šaľa – HC DAC Dunajská Streda 26:28 (14:14)
Najviac gólov: Ščípová 7, Ušiaková 4, Varjassiová 3, Pócsíková 3/2 – Juhosová 10, R. Bízik 6, Élőová 5/2
pok. hody: 2/2 – 3/2, vylúčené: 2 – 2, rozhodovali: Budzák a Záhradník (obaja SR), 350 divákov