Cez víkend dvojzápas so Stupavou

Kategórie

Minulý týždeň patril v ženskej či dievčenských hádzanárskych reprezentáciách reprezentácii. Reprezentačný zraz mali ženy, ako aj kadetky a juniorky. Je potešiteľné, že výrazné zastúpenie mala aj michalovská Iuventa, ktorá mala v týchto troch reprezentáciách jedenásť hráčok!

MŠK Iuventa Michalovce dlhodobo pracuje s mládežou a teraz sa mu to vracia. Veď z jedenástich hráčok, ktoré boli minulý víkend v reprezentáciách je až osem odchovankýň klubu. V seniorskej reprezentácii to boli Bibiana Štefaniková, Adriana Holejová, Marianna Rebičová a Vladimíra Bajčiová, v juniorskej Viktória Gajdošová s Lujzou Čižmarikovou a pri kadetkách Vanda Čižmariková s Timeou Szatmáry. „Tešíme sa z toho, že tá robota, ktorá sa tu robí, má aj takýto výsledok. Je dôležité, že hlavne mladšie hráčky získali nové skúsenosti,“ poznamenal tréner prvého tímu a súčasne aj športový riaditeľ Iuventy Jan Beňadik, ktorý je aj trénerom reprezentačného tímu junioriek.

Po reprezentačných zrazoch prichádzajú na rad ligové zápasy. V hre budú opäť aj hráčky ženského tímu MŠK Iuventa, ktorých čaká dokonca dvojzápas s ďalším účastníkom MOL ligy AHT HC Tatran Stupava. Najskôr odohrajú v sobotu od 17.30 hod. dohrávaný duel dvanásteho kola MOL ligy a potom ich v nedeľu čaká od 11.00 hod. semifinálový duel Slovenského pohára taktiež proti tomuto tímu. „Je to začiatok náročného programu, ktorý nás čaká. Po ňom príde na rad „anglický týždeň“ v podobne zápasov v Chorzówe a domácim s Olomoucom. Neoddýchneme si ani v ďalšom čase, keďže nás čakajú súboje v Šali a doma s Mostom,“ pokračuje Beňadik.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.