Godečovej šesť gólov do siete Záhrebu

Kategórie

Počas víkendu sa v skupinovej fáze Ligy majstrov opäť zaskvela naša bývalá hráčka Ivana Godečová. Pivotka čiernohorskej reprezentácie a Budučnosti Podgorica sa šiestimi presnými zásahmi podieľala na výhre 25:18 nad HC Lokomotiva Záhreb. Godečová premenila na gól šesť zo siedmych pokusov a bola najlepšou strelkyňou zápasu.

 Darilo sa aj nórskemu Kristiansandu, ktorý ako asistent vedie Tomáš Hlavatý. Nórsky tím vyhral v Odense 34:24. Kristiansandu sa darí aj v lige, kde dosiahol po výhre 32:29 nad Larvikom dvanáste víťazstvo v lige z dvanástich duelov. Zároveň to bol jubilejný päťdesiaty duel bez prehry, čo je nový klubový rekord. V Taliansku zvládlo družstvo Jomi Salerno súboj na pôde tretieho tímu Erice 27:20 a drží si druhú priečku. Vladimíra Bajčiová pomohla hostkám troma gólmi. V najvyššej rakúskej súťaži predviedli hráčky MGA Fivers s brankárkou Adrianou Medveďovou proti Grazu obrat z polčasových 9:18 na 27:26 a potvrdili druhú priečku v tabuľke. V najvyššej poľskej Superlige po piatich prehrách v rade zabodovali hráčka Eurobud JKS Jaroslaw. Náš súper vo štvrťfinále EHF Európskeho pohára vyhral na ihrisku EKS Start Elblag 29:26. Za najlepšiu hráčku zápasu bola zvolená brankára Weronika Kordowiecká, ktorá chytala aj za náš klub. V druhej najvyššej francúzskej lige prehral HAC Le Harve na palubovke Clermontu 20:30. Milica Trifunovičová skórovala raz.

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Dorastenky s dvoma vysokými výhrami

Svoje prvé zápasy v roku 2022 odohrali v sobotu naše staršie a mladšie dorastenky. Tie privítali celky ŠKP Bratislava, s ktorými urobili krátky proces.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.