S Olomoucom až v nedeľu ôsmeho októbra

Kategórie

V nadnárodnej MOL lige sa nám opäť mierne zmenil program. Duel šiesteho kola s DHK Zora Olomouc neodohráme doma v sobotu siedmeho, ale až v nedeľu ôsmeho októbra o 16.30 hod.

Ešte predtým nás čakajú štyri zápasy. Už tento víkend privítame v dvojzápase druhého kola EHF Európskeho pohára bosniansky ŽRK Borac Banja Luka. Prvý duel sa hrá v sobotu o 16.00 hod., odvetný v nedeľu o 11.30 hod. Po povinnostiach v Európe opäť preladíme na MOL ligu. V sobotu tridsiateho septembra nás čaká duel na pôde nováčika súťaže HK Hodonín a hneď v stredu štvrtého októbra domáci súboj dohrávaného štvrtého kola proti Šali (17.30 hod.). Potom už príde na rad duel s Olomoucom a po ňom reprezentačná prestávka. Po nej nás čaká prestížny zápas siedmeho kola MOL ligy v Moste.

Náš najbližší program
Sobota 23. september: MŠK Iuventa Michalovce – ŽRK Borac Banja Luka (EHF Európsky pohár, 16.00 hod.).
Nedeľa 24. september: ŽRK Borac Banja Luka – MŠK Iuventa Michalovce (hrá sa v Michalovciach, EHF Európsky pohár, o 11.30 hod.).
Sobota 30. september: HK Hodonín – MŠK Iuventa Michalovce (5. kolo MOL liga).
Streda 4. október: MŠK Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa (dohrávka 4. kola, 17.30 hod.).
Nedeľa 8. október: MŠK Iuventa Michalovce – DHK Zora Olomouc (6. kolo MOL liga, 16.30 hod.).

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Aj odveta v jasnej réžii Sloveniek

Slovenské hádzanárske reprezentantky s prehľadom postúpili z I. fázy kvalifikácie o účasť na majstrovstvách sveta žien v roku 2023 v

Ženy

Iuventa späť na víťaznú vlnu

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce sa po prvej prehre v sezóne oklepali a cez víkend sa znova vrátili na víťaznú vlnu. Pomohlo im

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.