Info pre rodičov: Budúci týždeň majú žiačky hádzanársky kemp

Kategórie

Od pondelka 17. do piatka 21. augusta absolvujú naše žiacke nádeje kemp. Ten bude pozostávať z tréningov, ale aj utužovania kolektívu. Dievčatám bude k dispozícii celý trénerský tím. Prinášame niekoľko informácii.

Info pre zapálené hráčky:

Zraz bude denne o 8.30 hod. v Chemkostav aréne. V pondelok a utorok absolvujete tri tréningové vstupy (atletika a koordinácia, hry a súťaže, špecifický tréning v hale). Koniec kempu je denne o 16:00 hod. V stredu je na pláne jedna tréningová činnosť a potom sa autobusom presunieme do Vinného odkiaľ sa prejdeme na Vininasky hrad.  Vo štvrtok a v piatok vás čakajú dva tréningové vstupy denne. Každý deň máte zabezpečený obed, desiatu a pitný režim vo forme buď iontového nápoja alebo vody. Medzi tréningovými vstupmi sa budeme zdržiavať spolu v hale, vo vybranej časti kde budú pripravené hry, alebo vyhradené  miesto na oddych.  Určite si nezabudni doma fľašu na vodu, pohár a príbor na desiatu. Samozrejmosťou je uterák, náhradné tričko a rúško.

Info pre rodičov:

Denne budeme fungovať od 8.30 do 16.00 hod. v Chemkostav aréne. Dôležité je vypísať prihlášku, podpísať súhlas so spracovaním osobných údajov, pribaliť kartičku poistenca, podpísať splnomocnenie a oznámiť nám (trénerom) zdravotný stav, poprípade alergie. V prípade silnejších alergií je potrebné pribaliť aj lieky a informačný leták.  Všetky dokumenty k podpísaniu vám môžem zaslať na email (tel.č.: 0949 611 550), alebo ich nájdete na soc. sieti (Facebook) v skupine. Poprípade ich môžete podpísať na mieste. Cena za týždeň je 35eur, platí sa v pondelok ráno na mieste (v cene je pitný režim, desiata, obed, doprava do Vinného a späť).

gdpr

Splnomocnenie a určenie osoby podľa zákona o zdrav

kemp prihlaska

 

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.