Info pre rodičov: Budúci týždeň majú žiačky hádzanársky kemp

Kategórie

Od pondelka 17. do piatka 21. augusta absolvujú naše žiacke nádeje kemp. Ten bude pozostávať z tréningov, ale aj utužovania kolektívu. Dievčatám bude k dispozícii celý trénerský tím. Prinášame niekoľko informácii.

Info pre zapálené hráčky:

Zraz bude denne o 8.30 hod. v Chemkostav aréne. V pondelok a utorok absolvujete tri tréningové vstupy (atletika a koordinácia, hry a súťaže, špecifický tréning v hale). Koniec kempu je denne o 16:00 hod. V stredu je na pláne jedna tréningová činnosť a potom sa autobusom presunieme do Vinného odkiaľ sa prejdeme na Vininasky hrad.  Vo štvrtok a v piatok vás čakajú dva tréningové vstupy denne. Každý deň máte zabezpečený obed, desiatu a pitný režim vo forme buď iontového nápoja alebo vody. Medzi tréningovými vstupmi sa budeme zdržiavať spolu v hale, vo vybranej časti kde budú pripravené hry, alebo vyhradené  miesto na oddych.  Určite si nezabudni doma fľašu na vodu, pohár a príbor na desiatu. Samozrejmosťou je uterák, náhradné tričko a rúško.

Info pre rodičov:

Denne budeme fungovať od 8.30 do 16.00 hod. v Chemkostav aréne. Dôležité je vypísať prihlášku, podpísať súhlas so spracovaním osobných údajov, pribaliť kartičku poistenca, podpísať splnomocnenie a oznámiť nám (trénerom) zdravotný stav, poprípade alergie. V prípade silnejších alergií je potrebné pribaliť aj lieky a informačný leták.  Všetky dokumenty k podpísaniu vám môžem zaslať na email (tel.č.: 0949 611 550), alebo ich nájdete na soc. sieti (Facebook) v skupine. Poprípade ich môžete podpísať na mieste. Cena za týždeň je 35eur, platí sa v pondelok ráno na mieste (v cene je pitný režim, desiata, obed, doprava do Vinného a späť).

gdpr

Splnomocnenie a určenie osoby podľa zákona o zdrav

kemp prihlaska

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.