Päť gólov Adriany Holejovej, šesť Vladimíry Bajčiovej

Kategórie

V minulých dňoch boli v hre na európskych palubovkách aj naše bývalé hráčky a tréneri. Prinášame vám súhrn toho, ako sa im darilo.

Hádzanárky francúzskeho OGC Nice pokračujú v úspešnej sérii, keď zdolali domáci Dijon 27:25 a už sú len bod za svojím súperom figurujúcim na šiestom mieste. Adriána Holejová za pol hodinu na palubovke vystrelila desaťkrát a päťkrát sa tešila z gólu. V druhej francúzskej lige sa darilo aj celku Le Havre, ktorý vyhral na pôde Besancon Handball 27:26, k čomu mu dvoma gólmi pomohla Milica Trifunovičová. MGA Fivers s brankárkou Adrianou Medveďovou potvrdil druhú priečku v tabuľke rakúskej ligy výhrou nad roomz JAGS 32:23.

Jomi Salerno potvrdilo úlohu favorita v zápase talianskej ligy na palubovke Prata (42:21), podiel Vladimír Bajčiovej bol šesťgólový. V českej mužskej extralige neuspel Malomeřice Brno s trénerom Františkom Urbanom, ktoré prehrali v Novom Veselí 23:24. V najvyššej ženskej maďarskej lige prehrala Kisvárda na ihrisku MTK Budapešť 21:30. Veronika Habánková ostala bez streleného gólu, Nikoleta Trúnková strelila dva góly. Víťazne sa po vypadnutí v EHF Európskom pohári s našou Iuventou naladil poľský Jaroslaw. Ten v súboji dvoch tímov, ktoré Michalovčanky „premohli“ v európskom pohári zdolal Kobierzyce 31:27, k čomu mu pomohla aj brankárka Weronika Kordowiecká.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Päť gólov Popovcovej do siete Izraela

Slovenské hádzanárske reprezentantky dosiahli prvé víťazstvo v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2024 v Rakúsku, Maďarsku a Švajčiarsku. Zverenky

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.