Päť gólov Adriany Holejovej, šesť Vladimíry Bajčiovej

Kategórie

V minulých dňoch boli v hre na európskych palubovkách aj naše bývalé hráčky a tréneri. Prinášame vám súhrn toho, ako sa im darilo.

Hádzanárky francúzskeho OGC Nice pokračujú v úspešnej sérii, keď zdolali domáci Dijon 27:25 a už sú len bod za svojím súperom figurujúcim na šiestom mieste. Adriána Holejová za pol hodinu na palubovke vystrelila desaťkrát a päťkrát sa tešila z gólu. V druhej francúzskej lige sa darilo aj celku Le Havre, ktorý vyhral na pôde Besancon Handball 27:26, k čomu mu dvoma gólmi pomohla Milica Trifunovičová. MGA Fivers s brankárkou Adrianou Medveďovou potvrdil druhú priečku v tabuľke rakúskej ligy výhrou nad roomz JAGS 32:23.

Jomi Salerno potvrdilo úlohu favorita v zápase talianskej ligy na palubovke Prata (42:21), podiel Vladimír Bajčiovej bol šesťgólový. V českej mužskej extralige neuspel Malomeřice Brno s trénerom Františkom Urbanom, ktoré prehrali v Novom Veselí 23:24. V najvyššej ženskej maďarskej lige prehrala Kisvárda na ihrisku MTK Budapešť 21:30. Veronika Habánková ostala bez streleného gólu, Nikoleta Trúnková strelila dva góly. Víťazne sa po vypadnutí v EHF Európskom pohári s našou Iuventou naladil poľský Jaroslaw. Ten v súboji dvoch tímov, ktoré Michalovčanky „premohli“ v európskom pohári zdolal Kobierzyce 31:27, k čomu mu pomohla aj brankárka Weronika Kordowiecká.

Viac na preskúmanie

Ženy

Ďalšie herné previerky v Chorzówe

Naše ženské družstvo pokračuje v herných previerkach pred novou sezónou. Už v stredu a vo štvrtok ich čakajú ďalšie dva zápasy, keď sa

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.