Tri góly Adriany Holejovej

V našom pravidelnom týždňovom súhrne vám prinášame, ako sa darilo našim bývalým hráčkam, či trénerom. Začíname najvyššou francúzskou ženskou ligou, kde sa strelecky darilo Adriane Holejovej. Spojka OGC Nice strelila tri góly pri remíze 30:30 svojho tímu v Touloune.

Až v dva zápasy najvyššej maďarskej ligy odohrala minulý týždeň Kisvárda aj s našimi dvoma bývalými hráčkami Nikoletou Trúnkovou a Veronikou Habánkovou. Kisvárda najskôr zdolala Dunajvároš (28:19). Pri jej výhre naše bývalé hráčky neskórovali. Viac sa im darilo cez víkend pri prehre 19:22 na pôde Debrecína. Nikoleta Trúnková stihla za necelých 22 minút premeniť na gól všetky tri strely a Veronika Habánková počas 29-minútového pobytu na palubovke zakončila akciu štyrikrát a raz sa tešila z gólu. V Poľsku sa darí nášmu súperovi vo štvrťfinále EHF Európskeho pohára. Ten aj s našou bývalou brankárkou Weronikou Kordowieckou zdolal Piotrcoviu Piotrkow 31:28 a v lige tak natiahol šnúru víťazstiev na dva.   Suverénne si počínal aj nórsky Kristiansand s asistentom trénera Tomášom Hlavatým, keď nad Voldou zvíťazil 38:22.