V Ľubľani hladká prehra, no druhopolčasové víťazstvo

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli v rámci prípravy prvú porážku, keď na ihrisku pravidelného účastníka Ligy majstrov RK Krim Mercator Ľubľana prehrali hladko 26:37. Michalovčanky zaznamenali mierne zlepšenie v druhom polčase, ktorý vyhrali 17:15.

Najlepšou strelkyňou duelu zo strany Iuventy bola tak ako v sobotu Lívia Klučková, ktorá tentoraz zaknihovala päť gólov, po tri zaznamenali Čiernohorky Maria Radovičová, Milica Trifunovičová a pivotka Ivana Godečová. Zverenky trénera Jana Beňadika tak v Slovinsku v rámci herného tripu zaknihovali dve víťazstvá a jednu prehru. Predtým dvakrát zdolali vicemajstra ŽRK Minotest Ajdovščina, ktorý porazili najskôr vo štvrtok 31:23 a potom aj v sobotu 31:26.

RK Krim Mercator Ľubľana – MŠK Iuventa Michalovce 37:26 (22:9)
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Štefaniková 2, Holejová 2, Bajčiová 2, Klučková 5, Kohučová, Radovičová 3, Trifunovičová 3, Rebičová 2, Vagaská 1, Dvorščáková 1, Trúnková 2, Godečová 3.

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Aj odveta v jasnej réžii Sloveniek

Slovenské hádzanárske reprezentantky s prehľadom postúpili z I. fázy kvalifikácie o účasť na majstrovstvách sveta žien v roku 2023 v

Ženy

Tento týždeň dvakrát doma

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce uspeli aj v treťom ligovom zápase v rade a zdá sa, že sa po prehre v prvom kole v Dunajskej Strede

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.