V Ľubľani hladká prehra, no druhopolčasové víťazstvo

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli v rámci prípravy prvú porážku, keď na ihrisku pravidelného účastníka Ligy majstrov RK Krim Mercator Ľubľana prehrali hladko 26:37. Michalovčanky zaznamenali mierne zlepšenie v druhom polčase, ktorý vyhrali 17:15.

Najlepšou strelkyňou duelu zo strany Iuventy bola tak ako v sobotu Lívia Klučková, ktorá tentoraz zaknihovala päť gólov, po tri zaznamenali Čiernohorky Maria Radovičová, Milica Trifunovičová a pivotka Ivana Godečová. Zverenky trénera Jana Beňadika tak v Slovinsku v rámci herného tripu zaknihovali dve víťazstvá a jednu prehru. Predtým dvakrát zdolali vicemajstra ŽRK Minotest Ajdovščina, ktorý porazili najskôr vo štvrtok 31:23 a potom aj v sobotu 31:26.

RK Krim Mercator Ľubľana – MŠK Iuventa Michalovce 37:26 (22:9)
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Štefaniková 2, Holejová 2, Bajčiová 2, Klučková 5, Kohučová, Radovičová 3, Trifunovičová 3, Rebičová 2, Vagaská 1, Dvorščáková 1, Trúnková 2, Godečová 3.

 

Viac na preskúmanie

Ženy

Víťazstvo 27:23 nad Piotrkówom

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce zvíťazili vo svojom prvom vystúpení na turnaji v poľskom Lubline nad ďalším účastníkom Superligy MKS Piotrcovia Piotrków

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.