Staršie dorastenky víťazkami ženského turnaja v Bánovciach nad Bebravou

Kategórie

Naše staršie dorastenky uspeli cez víkend na 30.ročníku ženského turnaja O pohár primátora mesta v Bánovciach nad Bebravou. Zverenky trénera Dušana Daniša zvíťazili najskôr nad AS Trenčín 22:15, následne zdolali domáci HK Sokol Bánovce nad Bebravou 27:25 a v poslednom zápase na turnaji aj HK Junior Močenok 32:18.

Naše staršie dorastenky tak nadviazali na triumf v Prešove zo začiatku roka, kde sa tešili z víťazstva na turnaji Kempa Cup, ktorý vyhrali aj naše mladšie dorastenky. Pre lídra druhej ženskej ligy a druhý tím najvyššej súťaže starších dorasteniek to bola generálka na jarnú časť. Najlepšou hráčkou turnaja bola vyhlásená Barbora Sabovová.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Žiačky

Enjoy Handball Cup deň 2.

V telocvični Gymnázia Pavla Horova pokračuje v sobotu druhým dňom turnaj mladších žiačok Enjoy Handball Cup. Výsledky budeme postupne dopĺňať…

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.