Naši bývalí v zahraničí: Kanonáda Habánkovej do siete Boglár Akadémia

Kategórie

To najlepšie si nechala na záver. Naša bývalá hráčka Veronika Habánková sa ôsmimi presnými zásahmi podieľala na presvedčivom víťazstve 32:25 svojej Kisvárdy nad Boglári Akadémia – SZISE v poslednom kole maďarskej ligy. Kisvárda nakoniec obsadila solídne ôsme miesto.

Darilo sa aj klubu ďalšej našej bývalej hráčky Dijany Mugošovej, chorvátskemu Podravka Vegeta Koprivnica. Ten v predposlednom kole národnej ligy vyhral v Osijeku takisto 32:25. Čiernohorská ľavá kridelníčka sa na tejto výhre podieľala jedným presným zásahom. Víťazstvo po ôsmich porážkach v rade zaznamenal aj klub našej bývalej hráčky Martiny Školkovej OGC Nice. V odvete súboja o konečné 7. miesto vyhral Nice na pôde Bourg de Peage 30:26. Keďže predtým doma prehral len 31:33, tak mu v konečnom poradí najvyššej francúzskej súťaže patrí siedma priečka. Martina Školková raz vystrelila a odpykala si jeden dvojminútový trest. Remíza 25:25 a výhra hostiek v rozstrele (4:3) sa zrodila v dueli poľskej najvyššej súťaže Kobierzyce – Koszalin, v ktorom za hostky chytala Alexandra Krebsová. Jej Koszalin výhrou u druhého tímu tabuľky potvrdil konečné piate miesto.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Dve prehry Sloveniek na EYOF

Hádzanárky Slovenska zakončili na hádzanárskom turnaji dievčat na Európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) v Banskej Bystrici svoje účinkovanie v základnej

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.