Naše dorastenecké družstvá na čele reštartovaných súťaží

Kategórie

Ani v druhom kole reštartu súťaže nenašli premožiteľa naše staršie dorastenky. Tie uspeli v Rožňave, kde sa odohral druhý turnaj v rámci skupiny Východ, keď zdolali tak FHT Košice (24:22), ako aj spojený výber Prešova a Vranova nad Topľou (21:18). Zverenky trénera Marcela Vaľa sú tak na prvom mieste tabuľky, keď majú plný počet ôsmych bodov. Na prvé miesto svojej súťaže sa predrali aj mladšie dorastenky, ktoré v Rožňave zdolali spojený tím Prešova a Vranova nad Topľou 17:14.

Výsledky 2. kola

Mladšie dorastenky

skupina Západ (Dunajská Streda): HC DAC Dunajská Streda – ŠKP Bratislava 22:18 (13:10), ŠKP Bratislava – Handball Zlatná na Ostrove 16:20 (8:11), Handball Zlatná na Ostrove – HC DAC Dunajská Streda 16:22 (9:9)

Aktuálna tabuľka
1. MŠK HC DAC Dunajská Streda 4 3 0 1 83:65 6
2. Handball Zlatná na Ostrove 4 3 0 1 74:73 6
3. ŠKP Bratislava 4 0 0 4 63:82 0

skupina Stred (Trenčín): HK AS Trenčín – MHK Bytča 19:13 (10:7), MHK Bytča – HK Slovan Duslo Šaľa11:23 (5:10), HK Slovan Duslo Šaľa – HK AS Trenčín 17:22 (9:10)

Aktuálna tabuľka
1. HK Slovan Duslo Šaľa 4 3 0 1 85:62 6
2. HK AS Trenčín 4 3 0 1 77:62 6
3. MHK Bytča 4 0 0 4 42:80 0

skupina Východ (Rožňava): FHT Košice – MŠK IUVENTA Michalovce –:– (–:–)*, MŠK IUVENTA Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 17:14 (8:7), ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – FHT Košice –:– (–:–)* družstvo mladších dorasteniek FHT Košice pre zdravotné problémy u hráčok na zápas nenastúpilo.

Aktuálna tabuľka
1. MŠK Iuventa Michalovce 3 2 0 1 69:36 4
2. ŠŠK Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 3 2 0 1 57:37 4
3. FHT Košice 2 0 0 2 20:63 0

skupina len mladších dorasteniek (Martin): THA Martin – HC Tatran Stupava 26:31 (15:19), HC Tatran Stupava – TJ Strojár Malacky 15:28 (5:12), TJ Strojár Malacky – THA Martin 24:12 (9:5)

Aktuálna tabuľka
1. Malacky/Rohožník 4 4 0 0 116:46 8
2. HC Tatran Stupava 4 1 1 2 76:103 3
3. THA Martin 4 0 1 3 67:110 1

Staršie dorastenky

skupina Západ (Dunajská Streda): HC DAC Dunajská Streda – ŠKP Bratislava 27:7 (12:3), ŠKP Bratislava – Handball Zlatná na Ostrove 20:20 (8:9), Handball Zlatná na Ostrove – HC DAC Dunajská Streda 15:27 (6:14)

Aktuálna tabuľka
1. ŠKP Bratislava 4 2 1 1 72:77 5
2. MŠK HC DAC Dunajská Streda 4 2 0 2 85:58 4
3. Handball Zlatná na Ostrove 4 1 1 2 68:89 3

skupina Stred (Trenčín): HK AS Trenčín – MHK Bytča 18:18 (10:9), MHK Bytča – HK Slovan Duslo Šaľa 12:23 (6:12), HK Slovan Duslo Šaľa – HK AS Trenčín 15:14 (7:8)

Aktuálna tabuľka
1. HK Slovan Duslo Šaľa 4 4 0 0 59:37 8
2. HK AS Trenčín 4 1 1 2 71:64 3
3. MHK Bytča 4 0 1 3 53:93 1

skupina Východ (Rožňava): FHT Košice – MŠK IUVENTA Michalovce 22:24 (15:16), MŠK IUVENTA Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 21:18 (8:8), ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – FHT Košice 31:23 (16:10)

Aktuálna tabuľka
1. MŠK Iuventa Michalovce 4 4 0 0 94:71 8
2. ŠŠK Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 4 2 0 2 95:90 4
3. FHT Košice 4 0 0 4 85:113 0

Viac na preskúmanie

Ženy

Spoznáme finalistov už v stredu?

Slovenské národné play-off hádzanárok pokračuje aj v strede týždňa, kedy sa odohrajú druhé zápasy semifinálových sérii. Tentoraz to bude na palubovkách

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.