Dorastenky MŠK Iuventa začínajú doma s FHT Košice

Kategórie

Minulý týždeň spoznali žreb svojich súťaží naše staršie a mladšie dorastenky. V najvyšších dorasteneckých súťažiach bude tentoraz figurovať trinásť tímov. Základná časť pozostáva z 26 kôl, v každom bude mať jeden tím voľno. Naše dorastenky začnú v prvom kole, ktoré je naplánované na 11. a 12. septembra doma s tímom FHT Košice.

Jesenná časť
1. kolo: 11.09.2021 (sobota)
HK AS Trenčín – HC Tatran Stupava
HK Slovan Duslo Šaľa – voľno
HC Sporta Hlohovec – ŠKP Bratislava
MŠK Iuventa Michalovce – FHT Košice
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HK Slávia Partizánske
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – MHK Bytča
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HC DAC Dunajská Streda

2. kolo: 18. – 19.09.2021
HC Tatran Stupava – HC DAC Dunajská Streda
MHK Bytča – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HK Slávia Partizánske – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
FHT Košice – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
ŠKP Bratislava – MŠK Iuventa Michalovce
HK Slovan Duslo Šaľa – HC Sporta Hlohovec
HK AS Trenčín – voľno

3. kolo: 25. – 26.09.2021
HC Tatran Stupava – voľno
HC Sporta Hlohovec – HK AS Trenčín
MŠK Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – ŠKP Bratislava
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – FHT Košice
7A-20 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HK Slávia Partizánske
HC DAC Dunajská Streda – MHK Bytča

4. kolo: 02. – 03.10.2021
HC Tatran Stupava – MHK Bytča
HK Slávia Partizánske – HC DAC Dunajská Streda
FHT Košice – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
ŠKP Bratislava – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
HK Slovan Duslo Šaľa – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
HK AS Trenčín – MŠK Iuventa Michalovce
HC Sporta Hlohovec – voľno

5. kolo: 16. – 17.10.2021
HC Sporta Hlohovec – HC Tatran Stupava
MŠK Iuventa Michalovce – voľno
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HK AS Trenčín
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – HK Slovan Duslo Šaľa
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – ŠKP Bratislava
HC DAC Dunajská Streda – FHT Košice
MHK Bytča – HK Slávia Partizánske

6. kolo: 23. – 24.10.2021
HC Tatran Stupava – HK Slávia Partizánske
FHT Košice – MHK Bytča
ŠKP Bratislava – HC DAC Dunajská Streda
HK Slovan Duslo Šaľa – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HK AS Trenčín – ŠŠK SLŠ Prešov
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – voľno
HC Sporta Hlohovec – MŠK Iuventa Michalovce

7. kolo: 30. – 31.10.2021
MŠK Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HC Sporta Hlohovec
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – voľno
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HK AS Trenčín
HC DAC Dunajská Streda – HK Slovan Duslo Šaľa
MHK Bytča – ŠKP Bratislava
HK Slávia Partizánske – FHT Košice

8. kolo: 06. – 07.11.2021
HC Tatran Stupava – FHT Košice
ŠKP Bratislava – HK Slávia Partizánske
HK Slovan Duslo Šaľa – MHK Bytča
HK AS Trenčín – HC DAC Dunajská Streda
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – voľno
HC Sporta Hlohovec – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
MŠK Iuventa Michalovce – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca

9. kolo: 13. – 14.11.2021
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HC Tatran Stupava
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – MŠK Iuventa Michalovce
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HC Sporta Hlohovec
HC DAC Dunajská Streda – voľno
MHK Bytča – HK AS Trenčín
HK Slávia Partizánske – HK Slovan Duslo Šaľa
FHT Košice – ŠKP Bratislava

10. kolo: 20. – 21.11.2021
HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava
HK Slovan Duslo Šaľa – FHT Košice
HK AS Trenčín – HK Slávia Partizánske
MHK Bytča
HC Sporta Hlohovec – HC DAC Dunajská Streda
MŠK Iuventa Michalovce – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou

11. kolo: 04. – 05.12.2021
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – HC Tatran Stupava
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
HC DAC Dunajská Streda – MŠK Iuventa Michalovce
MHK Bytča – HC Sporta Hlohovec
HK Slávia Partizánske – voľno
FHT Košice – HK AS Trenčín
ŠKP Bratislava – HK Slovan Duslo Šaľa

12. kolo: 11. – 12.12.2021
HC Tatran Stupava – HK Slovan Duslo Šaľa
HK AS Trenčín – ŠKP Bratislava
FHT Košice – voľno
HC Sporta Hlohovec – HK Slávia Partizánske
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HC DAC Dunajská Streda
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník

13. kolo: 18. – 19.12.2021
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
MHK Bytča – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
HK Slávia Partizánske – MŠK Iuventa Michalovce
FHT Košice – HC Sporta Hlohovec
ŠKP Bratislava – voľno
HK Slovan Duslo Šaľa – HK AS Trenčín

Jarná časť
14. kolo: 05. – 06.02.2022
HC Tatran Stupava – HK AS Trenčín
HK Slovan Duslo Šaľa – voľno
ŠKP Bratislava – HC Sporta Hlohovec
FHT Košice – MŠK Iuventa Michalovce
HK Slávia Partizánske – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
MHK Bytča – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
HC DAC Dunajská Streda – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník

15. kolo: 12. – 13.02.2022
HC DAC Dunajská Streda – HC Tatran Stupava
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MHK Bytča
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – HK Slávia Partizánske
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – FHT Košice
MŠK Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava
HC Sporta Hlohovec – HK Slovan Duslo Šaľa
HK AS Trenčín – voľno

16. kolo: 19. – 20.02.2022
HC Tatran Stupava – voľno
HK AS Trenčín – HC Sporta Hlohovec
HK Slovan Duslo Šaľa – MŠK Iuventa Michalovce
ŠKP Bratislava – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
FHT Košice – ŠŠK SLŠ Prešov
HK Slávia Partizánske – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
MHK Bytča – HC DAC Dunajská Streda

17. kolo: 26. – 27.02.2022
MHK Bytča – HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda – HK Slávia Partizánske
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – FHT Košice
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – ŠKP Bratislava
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – HK Slovan Duslo Šaľa
MŠK Iuventa Michalovce – HK AS Trenčín
HC Sporta Hlohovec – voľno

18. kolo: 12. – 13.03.2022
HC Tatran Stupava – HC Sporta Hlohovec
MŠK Iuventa Michalovce – voľno
HK AS Trenčín – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
HK Slovan Duslo Šaľa – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
ŠKP Bratislava – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
FHT Košice – HC DAC Dunajská Streda
HK Slávia Partizánske – MHK Bytča

19. kolo: 19. – 20.03.2022
HK Slávia Partizánske – HC Tatran Stupava
MHK Bytča – FHT Košice
HC DAC Dunajská Streda – ŠKP Bratislava
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – HK Slovan Duslo Šaľa
ŠŠK SLŠ Prešov – HK AS Trenčín
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – voľno
MŠK Iuventa Michalovce – HC Sporta Hlohovec

20. kolo: 26. – 27.03.2022
HC Tatran Stupava – MŠK Iuventa Michalovce
HC Sporta Hlohovec – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – voľno
HK AS Trenčín – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HK Slovan Duslo Šaľa – HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava – MHK Bytča
FHT Košice – HK Slávia Partizánske

21. kolo: 02. – 03.04.2022
FHT Košice – HC Tatran Stupava
HK Slávia Partizánske – ŠKP Bratislava
MHK Bytča – HK Slovan Duslo Šaľa
HC DAC Dunajská Streda – HK AS Trenčín
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – voľno
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – HC Sporta Hlohovec
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – MŠK Iuventa Michalovce

22. kolo: 09. – 10.04.2022
HC Tatran Stupava – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
MŠK Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
HC Sporta Hlohovec – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda – voľno
HK AS Trenčín – MHK Bytča
HK Slovan Duslo Šaľa – HK Slávia Partizánske
ŠKP Bratislava – FHT Košice

23. kolo: 30.04. – 01.05.2022
ŠKP Bratislava – HC Tatran Stupava
FHT Košice – HK Slovan Duslo Šaľa
HK Slávia Partizánske – HK AS Trenčín
MHK Bytča – voľno
HC DAC Dunajská Streda – HC Sporta Hlohovec
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MŠK Iuventa Michalovce
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca

24. kolo: 07. – 08.05.2022
HC Tatran Stupava – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
MŠK Iuventa Michalovce – HC DAC Dunajská Streda
HC Sporta Hlohovec – MHK Bytča
HK Slávia Partizánske – voľno
HK AS Trenčín – FHT Košice
HK Slovan Duslo Šaľa – ŠKP Bratislava

25. kolo: 14. – 15.05.2022
HK Slovan Duslo Šaľa – HC Tatran Stupava
ŠKP Bratislava – HK AS Trenčín
FHT Košice – voľno
HK Slávia Partizánske – HC Sporta Hlohovec
MHK Bytča – MŠK Iuventa Michalovce
HC DAC Dunajská Streda – THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou

26. kolo: 21. – 22.05.2022
HC Tatran Stupava – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou – HC DAC Dunajská Streda
THA Martin/MŠK – hádzaná Čadca – MHK Bytča
MŠK Iuventa Michalovce – HK Slávia Partizánske
HC Sporta Hlohovec – FHT Košice
ŠKP Bratislava – voľno
HK AS Trenčín – HK Slovan Duslo Šaľa

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.