Účastníci MOL ligy v turnajových previerkach

Kategórie

Minulý týždeň sa viacerí naši súperi v MOL lige predstavili na tradičných turnajoch. Tie sa konali v Moste, Veselí nad Moravou a Olomouci.

Aktuálny víťaz MOL ligy DHK Baník Most zorganizoval medzinárodný turnaj Českého porcelánu Dubí, na ktorom sa zúčastnil nemecký Thuringer, poľská Perla Lublin a rumunský Bistrita – Nasaud. Tá nemohla dohrať posledný duel na turnaji, zastúpil ju teda interligový Plzeň. Víťazkami turnaja sa napokon stali hráčky Thuringeru, druhý skončil Most a tretí Lublin.

Ďalší turnaj sa hral v Olomouci, kde bol na programe už 63. ročník Pohára Míru. Na ňom sa zúčastnili až štyri interligové tímy. Domáci DHK Zora, Sokol Písek, HK Slovan Duslo Šaľa a poľský nováčik Ruch Chorzów. Víťazom sa napokon stal domáci Olomouc, ktorý triumfoval pred Šaľou, Chorzówom a Pískom. No a posledná herná previerka, na ktorej sa predstavili tímy MOL ligy, sa odohrala vo Veselí nad Moravou, kde sa hralo o Slovácky pohár. Domácim tímom bol HK Hodonín, na turnaji sa predstavila aj interligová Slavia Praha, no a kvarteto účastníkov doplnil maďarský Érd a poľská Korona Kielce. Víťazom turnaja sa stal Érd, ktorý triumfoval pred Slaviou Praha a Kielcami. Domáci Hodonín sa musel uspokojiť so štvrtým miestom.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.