Účastníci MOL ligy v turnajových previerkach

Kategórie

Minulý týždeň sa viacerí naši súperi v MOL lige predstavili na tradičných turnajoch. Tie sa konali v Moste, Veselí nad Moravou a Olomouci.

Aktuálny víťaz MOL ligy DHK Baník Most zorganizoval medzinárodný turnaj Českého porcelánu Dubí, na ktorom sa zúčastnil nemecký Thuringer, poľská Perla Lublin a rumunský Bistrita – Nasaud. Tá nemohla dohrať posledný duel na turnaji, zastúpil ju teda interligový Plzeň. Víťazkami turnaja sa napokon stali hráčky Thuringeru, druhý skončil Most a tretí Lublin.

Ďalší turnaj sa hral v Olomouci, kde bol na programe už 63. ročník Pohára Míru. Na ňom sa zúčastnili až štyri interligové tímy. Domáci DHK Zora, Sokol Písek, HK Slovan Duslo Šaľa a poľský nováčik Ruch Chorzów. Víťazom sa napokon stal domáci Olomouc, ktorý triumfoval pred Šaľou, Chorzówom a Pískom. No a posledná herná previerka, na ktorej sa predstavili tímy MOL ligy, sa odohrala vo Veselí nad Moravou, kde sa hralo o Slovácky pohár. Domácim tímom bol HK Hodonín, na turnaji sa predstavila aj interligová Slavia Praha, no a kvarteto účastníkov doplnil maďarský Érd a poľská Korona Kielce. Víťazom turnaja sa stal Érd, ktorý triumfoval pred Slaviou Praha a Kielcami. Domáci Hodonín sa musel uspokojiť so štvrtým miestom.

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.