Vo Váci s vysokou porážkou od domáceho NKSE

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli tretiu porážku v rámci prípravy, keď na Dunajskom pohári v maďarskom Váci podľahli vlani štvrtému tímu maďarskej ligy, domácemu NKSE hladko 23:42. Strelecky sa najviac darilo spojkám Adriane Holejovej a Alene Dvorščákovej, ktoré zaznamenali po štyri góly. Ešte o jeden gól viac zaznamenala pivotka Ivana Godečová.

V druhom zápase turnaja zvíťazil MTK Budapešť nad nováčikom maďarskej ligy Vasas SC 45:32 a vo finále sa tak stretne s Vácom. Naším súperom v súboji o tretie miesto ktorý začína od 15.00 hod., bude Vasas.

Vác NKSE – MŠK Iuventa Michalovce 42:23 (23:12)
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Štefaniková 3, Holejová 4, Bajčiová 1, Popovcová 1, Radovičová, Trifunovičová, Rebičová 1, Vagaská, Ryšánková, Wollingerová 2, Dvorščáková 4, Trúnková 2, Godečová 5, Dulinová.

Ján Beňadik tréner MŠK Iuventa: „Je to pre nás sklamanie po všetkých stránkach. Bohužiaľ, dnes nám nevyšlo nič a súper so svojou vysokou efektivitou nás za všetko trestal. Keď sme sa aj v útoku presadili, častokrát sme pohoreli na brankárke. Počas celého duelu sme sa nevedeli skonsolidovať v defenzíve a nemali sme tak nárok ovplyvniť dej zápasu. Verím, že proti Vasasu ukážeme inú tvár. Potom môžeme pomýšľať na to, aby sme boli úspešní.“

MTK Budapešť – Vasas SC 45:32

Program sobota 21. august
Zápas o 3. miesto: MŠK Iuventa Michalovce – Vasas SC (15.00 hod.)
Finále: Vác NKSE – MTK Budapešť (17.00 hod.)

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.