Vo Váci s vysokou porážkou od domáceho NKSE

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli tretiu porážku v rámci prípravy, keď na Dunajskom pohári v maďarskom Váci podľahli vlani štvrtému tímu maďarskej ligy, domácemu NKSE hladko 23:42. Strelecky sa najviac darilo spojkám Adriane Holejovej a Alene Dvorščákovej, ktoré zaznamenali po štyri góly. Ešte o jeden gól viac zaznamenala pivotka Ivana Godečová.

V druhom zápase turnaja zvíťazil MTK Budapešť nad nováčikom maďarskej ligy Vasas SC 45:32 a vo finále sa tak stretne s Vácom. Naším súperom v súboji o tretie miesto ktorý začína od 15.00 hod., bude Vasas.

Vác NKSE – MŠK Iuventa Michalovce 42:23 (23:12)
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Štefaniková 3, Holejová 4, Bajčiová 1, Popovcová 1, Radovičová, Trifunovičová, Rebičová 1, Vagaská, Ryšánková, Wollingerová 2, Dvorščáková 4, Trúnková 2, Godečová 5, Dulinová.

Ján Beňadik tréner MŠK Iuventa: „Je to pre nás sklamanie po všetkých stránkach. Bohužiaľ, dnes nám nevyšlo nič a súper so svojou vysokou efektivitou nás za všetko trestal. Keď sme sa aj v útoku presadili, častokrát sme pohoreli na brankárke. Počas celého duelu sme sa nevedeli skonsolidovať v defenzíve a nemali sme tak nárok ovplyvniť dej zápasu. Verím, že proti Vasasu ukážeme inú tvár. Potom môžeme pomýšľať na to, aby sme boli úspešní.“

MTK Budapešť – Vasas SC 45:32

Program sobota 21. august
Zápas o 3. miesto: MŠK Iuventa Michalovce – Vasas SC (15.00 hod.)
Finále: Vác NKSE – MTK Budapešť (17.00 hod.)

Viac na preskúmanie

Ženy

Proti Kynžvartu už od 17.00 hod.

Už cez nasledujúci víkend odštartuje 31.ročník nadnárodnej súťaže hádzanárok MOL ligy. Medzi jej pravidelnými účastníkmi je od začiatku aj MŠK

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.