Po výhre 35:28 končíme vo Váci na treťom mieste

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce zvíťazili v zápase o tretie miesto na Dunajskom pohári v maďarskom Váci nad nováčikom najvyššej maďarskej ligy Vasas SC 35:28 a na kvalitne obsadenom turnaji tak obsadili bronzovú priečku. Nadviazali tak na druhé miesto z turnaja Stadwerk Cup, ktorý odohrali minulý víkend. Strelecky sa najviac darilo opäť čiernohorskej pivotke Ivane Godečovej, ktorá strelila osem gólov, sedem pridala jej krajanka Mária Radovičová, päť pridala Patrícia Wollingerová. Víťazkami turnaja sa stali domáce hráčky, ktoré v napínavom finále zdolali MTK Budapešť 32:30.  

MŠK Iuventa Michalovce – Vasas SC 35:28 (14:13)
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Štefaniková, Holejová 3, Bajčiová 2, Popovcová 2, Radovičová 7, Trifunovičová 2, Rebičová 3, Vagaská, Ryšánková, Wollingerová 5, Dvorščáková 1, Trúnková 2, Godečová 8, Dulinová.

Jan Beňadik (tréner MŠK Iuventa): „Som rád, že sme sa po nepríjemnej prehre skonsolidovali a podali ďaleko komplexnejší výkon. V defenzíve sme boli dôraznejší. Viac sme pomohli brankárkam, ktoré nám to vrátili výborným výkonom. Hlavne v druhom polčase sme boli v ofenzíve efektívni a to rozhodlo o našom víťazstve.“

Finále: Vác NKSE – MTK Budapešť 32:30

Celkové poradie na Dunajskom pohári
1. Vác NKSE
2. MTK Budapešť
3. MŠK Iuventa Michalovce
4. Vasas SC

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.