Prvá prehra starších dorasteniek

Staršie dorastenky michalovskej Iuventy utrpeli v sezóne prvú porážku, keď v priamom súboji o prvé mieste prehrali na pôde Dusla Šaľa hladko 27:34. V Šali prehrali aj mladšie dorastenky, konkrétne 28:36.

Mladšie dorastenky
HK Slovan Duslo Šaľa – MŠK Iuventa Michalovce 36:28 (16:13)
Pok. hody: 4/4 – 2/1. Vylúčené: 4 – 5. Rozhodovali: Haščík a Chudoba. Divákov: 50.
HK SLOVAN DUSLO: Brzová – Rendvanská 4, Kormútová 6, Kolenčíková, Gyarfásová 3, Šalatová 5, Mališová, Brezánska 3, Braunová 1, Gubová 2, Lukačinová 5, Horváthová, Letková 2, Dostanič 6/4.
MŠK IUVENTA: Marukhnyč, Kubičinová, Cabanová – Hotovčinová, Paľová 2, T. Szatmáry 3, Valisková 4, Berešová 1, Chepyk 3, Šimková 2, Sopúchová, Kováčová 4, Stanková 1, Sinaiová, V. Čižmariková 3, Rohaľová 5.

Tréner Dušan Daniš: „V prvom polčase sme s domácim družstvom ešte dokázali držať krok. Boli sme mu vyrovnaným súperom, škoda, že prišli nejaké chyby, ktoré ich poslali do vedenia. V druhom polčase, keď sme prehrávali o viac gólov dostali šancu aj hráčky z lavičky na oboch stranách a tu bol rozdiel medzi oboma tímami.”

Staršie dorastenky
HK Slovan Duslo Šaľa – MŠK Iuventa Michalovce 34:27 (16:11)
Pok. hody: 4/2 – 4/3. Vylúčené: 4 – 3, ČK: Kohučová (Michalovce, za tri vylúčenia). Rozhodovali. Haščík a Chudoba. Divákov: 50.
HK SLOVAN DUSLO: Vnuková – Rendvanská 1, Puskailerová 3, Špavorová, Bírová 1, Bobeková 2, Šalatová 5, Kormanová, Kusayová, Darászová, Miťková, Pálová 7, Ščípová 10/1, Vargová 5/2.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Cabanová, Tomovčíková – Kováčová, Hlivová 3, Tokárová, Jegorová, Polievková 4, Kohučová 8/2, L. Čižmariková, Chepyk, J. Rebičová, Kobová, Dvorščáková 8, Dmytrečenko, Gajdošová 4.