Majsterská oslava v Reštaurácii Aréna

Kategórie

Naše zlaté ženské družstvo sa minulú stredu stalo po štrnástykrát majsterkami Slovenska. Ešte predtým sa po dvanástykrát tešili hráčky MŠK Iuventa zo Slovenského pohára a po desiatykrát vyhrali MOL ligu. Držiteľky triple oslávili tri poháre aj v rámci klubu. V piatok sa v Reštaurácii Aréna uskutočnilo stretnutie s partnermi klubu, ako aj správnou radou, ktorá ocenila ich úspechy.

Ako prvý si zobral slovo prezident klubu Patrik Sabov. Ten najskôr poďakoval generálnemu partnerovi za výraznú podporu, ako aj samotnému mestu, ktoré sa už druhý rok podieľa výdatne na chode klubu. Končiaci tréner a zároveň aj športový riaditeľ Jan Beňadik sa takisto poďakoval za to, že mohol štyri roky pôsobiť v klube, ako je MŠK Iuventa Michalovce. Ocenil výkony hráčok v sezóne, v ktorej so svojim tímom prehral iba dvakrát. Výsledky tímu ocenil aj Patrik Sabov, ktorému ale chýbala čerešnička na torte v podobe úspechu v pohárovej Európe.

Stretnutie s majsterkami bolo aj v znamení rozlúčky. Okrem Beňadika sa s tímom lúči i jeho asistent Boris Aspridis a odchádza aj šestica hráčok – Nikoleta Trúnková (Kisvárda), Milica Trfunovičová (Francúzsko), Vladimíra Bajčiová (?), Marianna Rebičová (Lubin), Ivana Godečová (Budučnosť Podgorica) a Adriana Holejová (Nice). Všetkým Patrik Sabov odovzdal kyticu kvetov. Potom sa už hostia pustili do prichystaných dobrôt a voľná zábava pokračovala až do neskorého večera…

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.