Mladšie žiačky víťazkami turnaja v Trebišove

Kategórie

Naše mladšie žiačky A sa stali víťazkami turnaja v minihádzanej Košického kraja, ktorý sa uskutočnil minulý víkend v Trebišove. Na turnaji sa zúčastnilo desať družstiev, z toho tri naše. V základnej skupine mladšie žiačky A obsadili druhé miesto, keď prehrali s domácim výberom 4:6 a zdolali Vranov nad Topľou A, Trebišov B a aj Iuventu Michalovce C. V semifinále zdolala Iuventa A Iuventu B, ktorá vyhrala druhú skupinu, 9:3 a vo finále vrátila prehru Trebišovu A zo základnej skupiny, keď ho porazila 15:10. Naše B družstvo obsadilo s jednou prehrou na turnaji tretie miesto, keď v súboji o bronz zdolalo Trebišov B (13:10), naše C družstvo obsadilo posledné desiate miesto. Pre mladšie žiačky to bola dobrá príprava na víkend, kedy ich v Žiline čakajú otvorené majstrovstvá Slovenska.

Výsledky základné skupiny
A. skupina: MŠK Iuventa Michalovce A – ŠK Zemplín Trebišov A 4:6, MŠK Vranov nad Topľou A – ŠK Zemplín Trebišov C 7:7, MŠK Iuventa Michalovce C – ŠK Zemplín Trebišov A 0:14, MŠK Iuventa Michalovce A – MŠK Vranov nad Topľou A 12:3, ŠK Zemplín Trebišov C – MŠK Iuventa Michalovce C 12:3, ŠK Zemplín Trebišov A – MŠK Vranov nad Topľou A 16:3, MŠK Iuventa Michalovce A – ŠK Zemplín Trebišov B 12:1, MŠK Vranov nad Topľou A – MŠK Iuventa Michalovce C 12:1, ŠK Zemplín Trebišov C – ŠK Zemplín Trebišov A 3:13, MŠK Iuventa Michalovce C – MŠK Iuventa Michalovce A 0:14.

Poradie v skupine
1. ŠK Zemplín Trebišov 8 bodov
2. MŠK Iuventa Michalovce A 6 bodov
3. MŠK Vranov nad Topľou A 3 body
4. ŠK Zemplín Trebišov C 3 body
5. MŠK Iuventa Michalovce C 0 bodov

B. skupina: ŠK Zemplín Trebišov B – MŠK Iuventa Michalovce B 4:8, MŠK Vranov nad Topľou B – ŠK Zemplín Trebišov D 7:3, FHT Košice – ŠK Zemplín Trebišov B 3:10, MŠK Iuventa Michalovce B – MŠK Vranov nad Topľou B 13:3, ŠK Zemplín Trebišov D – FHT Košice 6:0, ŠK Zemplín Trebišov B – MŠK Vranov nad Topľou B 12:3, MŠK Iuventa Michalovce B – ŠK Zemplín Trebišov D 10:0, MŠK Vranov nad Topľou B – FHT Košice 9:3, ŠK Zemplín Trebišov D – ŠK Zemplín Trebišov B 3:14, FHT Košice – MŠK Iuventa Michalovce B 4:14.

Poradie v skupine
1. MŠK Iuventa Michalovce B 8 bodov
2. ŠK Zemplín Trebišov B 6 bodov
3. Vranov nad Topľou B 4 body
4. ŠK Zemplín Trebišov D 2 body
5. FHT Košice 0 bodov

Zápas o 9. miesto: MŠK Iuventa Michalovce C – FHT Košice 4:10.
Zápas o 7. miesto: ŠK Zemplín Trebišov C – ŠK Zemplín Trebišov D 7:6.
Zápas o 5. miesto: MŠK Vranov nad Topľou A – MŠK Vranov nad Topľou B 10:4.
Semifinále: ŠK Zemplín Trebišov A – ŠK Zemplín Trebišov B 13:4, MŠK Iuventa Michalovce A – MŠK Iuventa Michalovce B 9:3.
Zápas o 3. miesto: ŠK Zemplín Trebišov – MŠK Iuventa Michalovce B 10:13.
Finále: ŠK Zemplín Trebišov A – MŠK Iuventa Michalovce A 10:15.

 

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.