Nedohraný duel DAC – Písek sa dohrá vo februári v Dunajskej Strede

Kategórie

Riadiaci orgán spoločnej slovensko-českej súťaže žien rozhodol o osude stretnutia 6. kola MOL ligy hádzanárok TJ Sokol Písek – HC DAC Dunajská Streda, ktorý sa 15. októbra 2022 nedohral pre nespôsobilú palubovku.
„Po dôkladnom zvážení všetkých okolností, stanovísk rozhodcov, delegáta, oboch klubov a so zreteľom na športovú stránku, t.j. na dohratie daného zápasu, pokiaľ je to reálne možné, sa uvedené stretnutie bude dohrávať 19. februára 2023 v Dunajskej Strede od času a skóre, keď bolo predčasne ukončené,“ uvádza sa v rozhodnutí riadiaceho orgánu MOL ligy podpísanom riaditeľom súťaže Petrom Brunovským. Deň predtým – 18. 2. sa uskutoční riadne vyžrebovaný súboj 17. kola MOL ligy HC DAC Dunajská Streda – TJ Sokol Písek. V sobotu 15. októbra 2022, keď sa hralo v Písku, rozhodcovská dvojica Pavel Blanár – Jiří Opava zápas za stavu 13:12 pre domáce v 23. min predčasne ukončila. Po dlhšej porade tak arbitri urobili z dôvodu nespôsobilej hracej plochy. Počas prvého polčasu museli hru viackrát prerušiť, ale mokrú palubovku, na ktorej sa neustále tvorila vlhkosť, sa nepodarilo vysušiť.

Autor: slovakhandball.sk

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Dorastenky nedali šancu Trebišovu

Počas víkendu sa darilo našim dorastenkám, ktoré si zo štyroch duelov na svoje konto pripísali plný počet osem bodov. Okrem

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.