Staršie dorastenky vyhrali v Trebišove o 21 gólov

Kategórie

Naše staršie dorastenky v pondelok úspešne zvládli dohrávku ôsmeho kola najvyššej súťaže. Na pôde ŠK Zemplín Trebišov vyhrali hladko o 21 gólov 36:15 a do tabuľky si tak pripísali ôsme víťazstvo. Strelecky sa darilo Barbore Polievkovej, ktorá zaknihovala desať presných zásahov.

Zverenkám trénera Milana Adiho patrí v tabuľke s plným počtom šestnástich bodov druhé miesto, keď o skóre zaostávajú za lídrom súťaže HK Slovan Duslo Šaľa. Ten má ale odohraný o jeden zápas menej.

ŠK Zemplín Trebišov – MŠK Iuventa Michalovce 15:36 (8:21)
Pok. hody: 2/1 – 0/0. Vylúčené: 2 – 4. Rozhodovali: M. Cibere a Gedeon.
ŠK ZEMPLÍN: Kolesniková – Michnieva 3, Poimanová, Poľáková, Jendželovská, Petrovská 5, Chepyk 1, Ostroščenko 1, Dušková 3, Tomková 1, Cabadová 1/1.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Tomovčíková, Cabanová – Tokárová, Polievková 10, Dmytrenko 2, Lukáčová 5, Dmytročenková 1, Kováčová, Stanková 1, Jegorová, Hlivová, L. Čižmariková 5, Kolovská 4, J. Rebičová , Rohaľová 7.

Tréner Milan Adi: “Na zápas v Trebišove sme sa tešili. Nehrali sme totiž dva týždne. Možno aj preto prišiel náš výborný vstup do zápasu. Prakticky od úvodných sekúnd sme hrali to, čo sme si aj povedali a už do polčasu sme mali veľký náskok. Ten sme do konca zápasu už len navyšovali. Som rád, že dievčatá nenechali nič na náhodu a splnili rolu favoritu. Teraz sa už musíme sústrediť na víkend, kedy nás čaká duel v Prešove.”

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Aktuality

Lívia Kalaninová s Cenou mesta

V piatok ôsmeho decembra sa v Mestskom kultúrnom stredisku uskutočnilo odovzdávanie Cien mesta a Cien primátora mesta. Jedna sa ušla aj Iuvente. Cenu

Ženy

Peter Dávid ako hlavný tréner končí

Sobotňajšia prehra v Dunajskej Strede má svoju dohru. Na tohtotýždňovej správnej rade došlo k rozhodnutiu ukončenia spolupráce s hlavným trénerom Petrom Dávidom a jeho

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.