Zaostrené na posilu: Vracia sa strelkyňa nášho tisíceho gólu v MOL lige

Kategórie

Druhou hráčkou, ktorá sa do nášho tímu vracia po roku v zahraničí, je stredná spojka Vladimíra Bajčiová. Najlepšia stredná spojka na Slovensku za rok 2022 sa do materského klubu vracia po roku strávenom v talianskom Jomi Salerno, s ktorým sa radovala z titulu majstra Talianska.

Zastávka u talianskeho majstra bola pre Bajčiovú prvou mimo materskej Iuventy. Predtým pôsobila výhradne len v Michalovciach, kde sa predrala všetkými mládežníckymi kategóriami a v sezóne 2016/17 nakukla aj do prvého tímu Iuventy. Postupne sa prepracovala nielen na oporu družstva Michaloviec, ale aj do slovenskej reprezentácie, s ktorou si zahrala na majstrovstvách sveta v roku 2021. S michalovskou Iuventou získala päť slovenských titulov, takže momentálne ťahá sériu šiestich titulov v rade. Okrem toho sa s Michalovcami tešila aj z piatich slovenských pohárov a dvoch prvenstiev v MOL lige. Mimochodom, je autorkou nášho tisíceho gólu v MOL lige.

Viac na preskúmanie

Žiačky

Obnovenie tréningového procesu

Od pondelka 19. apríla je podľa Covid šport automatu umožnené trénovať amatérskym a mládežníckym športovým tímom. V tréningovom procese môže byť šesť

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.