Ďalšie herné previerky v Chorzówe

Kategórie

Naše ženské družstvo pokračuje v herných previerkach pred novou sezónou. Už v stredu a vo štvrtok ich čakajú ďalšie dva zápasy, keď sa predstavia na pôde nováčika MOL ligy, poľského Ruch Chorzów, ktorý vedie Michalovčan Vít Teleky. Poľský tím mal byť našim súperom aj na úvod prípravy, koncom júla ale do Michaloviec vinou nepriaznivej situácie na hraniciach nepricestoval. Prvý duel je na programe v stredu o 16.00 hod., odveta sa hrá vo štvrtok od 10.30 hod.

Ruch Chorzów sa naladil na náš vzájomný dvojzápas minulý víkend víťazstvom na turnaj v Ostrave, kde zdolal ďalšieho účastníka MOL ligy DHC Sokol Poruba (31:26) aj rakúsky WAT Atgersdorf (29:26). Naopak, náš ženský tím sa zúčastnil kvalitne obsadeného turnaja v maďarskom Váci, kde v konkurencii troch účastníkov asi najlepšej ligy sveta, maďarskej ligy obsadil tretie miesto. S účastníkom maďarskej ligy bude mať dočinenia aj na koniec prípravy, keď budúci štvrtok pocestujeme do Kisvárdy. Bude to generálka na úvodný ligový zápas, ktorý absolvujeme budúcu sobotu doma s Hodonínom.

Viac na preskúmanie

Ženy

V Ľvove päťgólová prehra 22:27

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce prehrali v prvom zápase tretieho kola Európskeho pohára na pôde ukrajinského HC Galičanka Ľvov o päť

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.