Do domáceho dvojzápasu so štvorbodovým cieľom

Kategórie

Podobne ako minulý sviatočný víkend, aj tentoraz bude naše ženské družstvo v hre v nadnárodnej MOL lige dvakrát. Nebude mať však ani jeden deň voľný. V sobotu privíta Plzeň a v nedeľu zase pražskú Slaviu, ktorú vedie náš bývalý tréner František Urban. Začiatky oboch zápasov sú o 17.30 hod.

Naše dievčatá utrpeli minulú nedeľu svoju druhú tohtosezónnu porážku. V Moste po prehre 23:28 neprišiel tréner Jan Beňadik len o body, ale aj o dve zranené hráčky Martinu Popovcovú a Ivana Godečovu. „Do domáceho dvojzápasu ideme s cieľom získať štyri body. To je naša priorita. Musíme sa vrátiť na tú cestu, na ktorej sme boli pred Mostom. Podať proste dobrý výkon a na ihrisku nechať všetko,“ zdôrazňuje michalovský tréner. Pri pohľade na tabuľku čaká na MŠK Iuventu ťažší zápas v nedeľu. „Pri pohľade na tabuľku áno. My sa ale teraz sústredíme na sobotu a na Plzeň. S oboma súpermi sme v tejto sezóne už hrali. Čerstvejšie informácie máme o Slavii, kde sme hrali pred dvoma týždňami. Určite budeme čerpať pri analýze a príprave na zápasy aj z tých, čo sme s nimi odohrali. Na sobotu sa chceme dobre pripraviť, keď zápas zvládneme, príde n rad nedeľa a duel so Slaviou Praha,“ dodáva Beňadik.

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Popovcová s Bačenkovou do Turecka

Slovenská hádzanárska reprezentácie žien sa vo štvrtok popoludní zišla pred druhou časťou prípravy počas aktuálneho asociačného termínu. Minulý týždeň zamierila

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.