Do domáceho dvojzápasu so štvorbodovým cieľom

Kategórie

Podobne ako minulý sviatočný víkend, aj tentoraz bude naše ženské družstvo v hre v nadnárodnej MOL lige dvakrát. Nebude mať však ani jeden deň voľný. V sobotu privíta Plzeň a v nedeľu zase pražskú Slaviu, ktorú vedie náš bývalý tréner František Urban. Začiatky oboch zápasov sú o 17.30 hod.

Naše dievčatá utrpeli minulú nedeľu svoju druhú tohtosezónnu porážku. V Moste po prehre 23:28 neprišiel tréner Jan Beňadik len o body, ale aj o dve zranené hráčky Martinu Popovcovú a Ivana Godečovu. „Do domáceho dvojzápasu ideme s cieľom získať štyri body. To je naša priorita. Musíme sa vrátiť na tú cestu, na ktorej sme boli pred Mostom. Podať proste dobrý výkon a na ihrisku nechať všetko,“ zdôrazňuje michalovský tréner. Pri pohľade na tabuľku čaká na MŠK Iuventu ťažší zápas v nedeľu. „Pri pohľade na tabuľku áno. My sa ale teraz sústredíme na sobotu a na Plzeň. S oboma súpermi sme v tejto sezóne už hrali. Čerstvejšie informácie máme o Slavii, kde sme hrali pred dvoma týždňami. Určite budeme čerpať pri analýze a príprave na zápasy aj z tých, čo sme s nimi odohrali. Na sobotu sa chceme dobre pripraviť, keď zápas zvládneme, príde n rad nedeľa a duel so Slaviou Praha,“ dodáva Beňadik.

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Tesné prehry dorasteniek s Trenčínom

V piatok poobede odohrali naše dorastenecké tímy dohrávané stretnutia štvrtého kola najvyššej súťaže s Trenčínom. Našim dorkám sa tentoraz nedarilo. Mladšie dorastenky

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.