Dorastenky stopercentné aj s tímami Prešova a Vranova

Kategórie

Ďalšie víťazstvá si na svoje kontá pripísali naše dorastenky. Staršie dorastenky vyhrali v stretnutí 22. kola najvyššej súťaže nad deleným tímom Prešova a Vranova hladko 43:26 a dosiahli tak aj štrnáste víťazstvo v štrnástich dueloch. Darilo sa aj mladším dorastenkám, ktoré zaznamenali štvrté víťazstvo v rade, keď zvíťazili 33:28.

Pri starších dorastenkách sa gólovo darilo štvorici – Alena Dvorščáková, Jevgenija Kohučová (po osem gólov) a Barbora Polievková, Alžbeta Hlivová (po sedem gólov), pri mladších dorastenkám bola najlepšou strelkyňou tímu Viktória Rohaľová, ktorá strelila deväť gólov. Naše dorastenecké tímy čaká najbližší zápas na zelený štvrtok, kedy sa predstavia v Šali.

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠŠK Prešov/Vranov nad Topľou 43:26 (22:11)
MŠK IUVENTA: Hámorská, Jakubíková – Hlivová 7, Tokárová, L. Čižmariková 2. J. Rebičová 3, Kobová 2, Kohučová 8, Borysevyčová 6, Dvorščáková 8, Polievková 7.

Milan Adi (tréner): “Určite sme v príprave na tento zápas nič nepodcenili. Chceli sme si vybudovať náskok, čo sa nám aj podarilo. Dievčatá pracovali dobre v defenzíve, aj ofenzíve a až na pár chýb výborne duel zvládli.”

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠŠK Prešov/Vranov nad Topľou 33:28 (16:15)
MŠK IUVENTA: Dermeková, Kubičinová – Paľová 1, T. Szatmáry 3, J. Kamberovičová 6, Berešová 1, Sabovová, Valisková 9/2, Šimková, Sopúchová, V. Kováčová 3, A. Kamberovičová, V. Čižmariková 1, Cabanová, Roháľová 9/1.

Dušan Daniš (tréner): “Potvrdilo sa to, čo sme aj čakali, zápas bol rozhodne pre nás veľmi ťažký.  Prešov disponuje kvalitným tímom, čo potvrdil aj v sobotu.  V prvom polčase sme sa striedali vo vedení. Nám nefungovala obrana a takisto sa nechytili ani brankárky. V druhom polčase sme sa aj po ich zákrokoch chytili, dostali do viacgólového vedenia a to už udržali až do konca zápasu.”

Viac na preskúmanie

Ženy

Prvý titul je od pondelka dospelý

V pondelok tretieho mája uplynulo osemnásť rokov od zápasu, ktorý zmenil dejiny nášho klubu. Práve v sobotu tretieho mája 2003 získalo naše

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.