Falošný poplach. Test na koronavírus bol negatívny!

Kategórie

Vo štvrtok prešlo médiami, že jedna z našich hráčok prvého tímu má koronavírus. Išlo by už o druhý prípad výskutu COVIDU-19 v našom ženskom tíme. Je pravdou, že prvý test našej hráčky bol pozitívny, následný druhý ale mala negatívny. Potešujúcou správou je, že aj tretí test bo negatívny a tak žiadny COVID-19 v našom klube nie je.

Pozitívny prípad u jednej našej hráčky sa vyskytol po pondelkovom testovaní, ktoré muselo celé družstvo aj s realizačným tímom absolvovať kvôli našej účasti v pohárovej Európe. „Práve teraz prišli výsledky testov našej hráčky, ktoré sú negatívne. Druhý a tretí test tak popiera prvý a žiadny vírus u našich hráčok nebol. Môžeme sa tak naplno vrátiť do tréningového procesu,“ zdôrazňuje Jan Beňadik, športový riaditeľ nášho klubu. „Sme radi, že naše dievčatá sa správajú profesionálne. Všetci v klube veríme, že v tejto situácii sa takto budú správať aj naďalej,“ pokračuje Beňadik. My len dodajme, že kvôli možnému výskytu koronavírusu v našom tíme bol preložený duel tretieho kola MOL ligy v Porube, ktorý sme mali odohrať v sobotu. Hrať sa zrejme bude v stredu. „Je to na dohode klubov,“ zakončuje Beňadik. Od budúceho týždňa v normálnom móde pôjdu aj dorastenky. Tie v utorok privítajú Stupava (začiatky zápasov o 10.00 hod. a 12.30 hod.) a v sobotu Trenčín (13.00 hod. a 15.45 hod.).

Viac na preskúmanie

Galéria

Päť víťazstiev žiačok nad Košicami

Ďalšími zápasmi prebiehali počas minulého víkendu turnajovým spôsobom Krajské majstrovstvá Slovenska starších a mladších žiačok. Ďalší z turnajov sa uskutočnil v našej Chemkostav

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.