Dorastenky s dvoma vysokými výhrami

Kategórie

Svoje prvé zápasy v roku 2022 odohrali v sobotu naše staršie a mladšie dorastenky. Tie privítali celky ŠKP Bratislava, s ktorými urobili krátky proces.

Staršie dorastenky vyhrali 37:22, keď vynikla hlavne desaťgólová Barbora Polievková. Mladšie dorastenky vyhrali nad ŠKP Bratislava ešte ráznejšie 38:14. Tu vynikla sedemgólová Viktória Rohaľová, po šesť gólov pridali Timea Alžbeta Valisková a Viktória Kováčová. Naše dorastenecké tímy teraz čaká ťažký týždeň. V nedeľu odohrajú až štyri zápasy. Najskôr ich čakajú súboje v Partizánskom a v ten istý deň si zmerajú sily aj so šalianskym Duslom.

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava 37:22 (19:8)
MŠK IUVENTA: Hamorská, Jakubiková – Michalcová 3, Tokárová 2, L. Čižmariková 2, J. Rebičová, Kobová, Hlivová 5, Borysevičová 4, Tomovčíková, Gajdošová 2, Dvorščáková 3, Polieková 10, Dulinová 2, Dmytrenková 4.
Tréner Milan Adi: „V prvom rade som rád, že po dlhej dobe sme odohrali ligový zápas. Poslednýkrát sme boli v hre niekedy koncom októbra, čo je fakt dlhá doba. Prestávka bola náročná. Dievčatá len trénovali, nemohli hrať zápasy. Pre všetkých to bolo ťažké. Bolo vidieť, že sa na zápas s ŠKP tešili. Som rád, že sa vyrovnali s pozíciou favorita. Od úvodu sme išli za víťazstvom a postupne svoj náskok navyšovali. Aj keď sme mali v zápase hluché pasáže, urobili sme aj technické chyby, či zahodili šance, som rád za toto víťazstvo. Teraz sa musíme dobre pripraviť na náročný dvojzápas v Partizánskom a Šali, ktorý nás čaká v nedeľu.“

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava 38:14 (22:6)
MŠK IUVENTA: Kubičinová, Dermeková, Cabanová – Szatmáry 4, L. Berešová 4, Sabovová 1, Valisková 6, Antoliková 3, Kováčová 6, Stanková 2, V. Čižmariková 3, Rohaľová 7, Sopúchová 2.
Tréner Dušan Daniš:

Viac na preskúmanie

MOL Liga

MOL lige zvoní umieračik

Na slovenskú ženskú hádzanú sa rúti ďalšia katastrofa. Reálne totiž hrozí, že nasledujúci 22.ročník MOL ligy, teda spoločnej súťaže Češiek

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.