Dorastenky s dvoma vysokými výhrami

Kategórie

Svoje prvé zápasy v roku 2022 odohrali v sobotu naše staršie a mladšie dorastenky. Tie privítali celky ŠKP Bratislava, s ktorými urobili krátky proces.

Staršie dorastenky vyhrali 37:22, keď vynikla hlavne desaťgólová Barbora Polievková. Mladšie dorastenky vyhrali nad ŠKP Bratislava ešte ráznejšie 38:14. Tu vynikla sedemgólová Viktória Rohaľová, po šesť gólov pridali Timea Alžbeta Valisková a Viktória Kováčová. Naše dorastenecké tímy teraz čaká ťažký týždeň. V nedeľu odohrajú až štyri zápasy. Najskôr ich čakajú súboje v Partizánskom a v ten istý deň si zmerajú sily aj so šalianskym Duslom.

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava 37:22 (19:8)
MŠK IUVENTA: Hamorská, Jakubiková – Michalcová 3, Tokárová 2, L. Čižmariková 2, J. Rebičová, Kobová, Hlivová 5, Borysevičová 4, Tomovčíková, Gajdošová 2, Dvorščáková 3, Polieková 10, Dulinová 2, Dmytrenková 4.
Tréner Milan Adi: „V prvom rade som rád, že po dlhej dobe sme odohrali ligový zápas. Poslednýkrát sme boli v hre niekedy koncom októbra, čo je fakt dlhá doba. Prestávka bola náročná. Dievčatá len trénovali, nemohli hrať zápasy. Pre všetkých to bolo ťažké. Bolo vidieť, že sa na zápas s ŠKP tešili. Som rád, že sa vyrovnali s pozíciou favorita. Od úvodu sme išli za víťazstvom a postupne svoj náskok navyšovali. Aj keď sme mali v zápase hluché pasáže, urobili sme aj technické chyby, či zahodili šance, som rád za toto víťazstvo. Teraz sa musíme dobre pripraviť na náročný dvojzápas v Partizánskom a Šali, ktorý nás čaká v nedeľu.“

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava 38:14 (22:6)
MŠK IUVENTA: Kubičinová, Dermeková, Cabanová – Szatmáry 4, L. Berešová 4, Sabovová 1, Valisková 6, Antoliková 3, Kováčová 6, Stanková 2, V. Čižmariková 3, Rohaľová 7, Sopúchová 2.
Tréner Dušan Daniš:

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.