Hladká prehra s poľským vicemajstrom

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli v rámci prípravy na novú sezónu prvú porážku, keď na pôde poľského vicemajstra MKS FunFloor Perla Lublin prehrali hladko 18:28 (6:14). Zverenky trénera Petra Kostku ostávajú v Lubline, od piatka do nedele ich tam čaká turnaj. Na ňom sa v sobotu od 16.00 hod. stretnú s MKS Piotrkowia Piotrków a v nedeľu od 12.00 hod. absolvujú odvetný duel s Lublinom, ktorý sa už bude počítať do klasifikácie turnaja.

MKS FunFloor Perla Lublin – MŠK Iuventa Michalovce 28:18 (14:6)
Pok. hody: 9/6 – 3/2. Vylúčené: 0 – 4.
MKS FUNFLOOR PERLA: Tatar, Sarnecka – Andrujczak, D. Wieckowska 2, Byzdra 1, M. Wieckovská 6, Pastuzska 5, Pietras 3, Wdoviak, Noga 1, Soclepaniak 2, Roslak 3, Achruk 3, Portasinska 2.
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Gheorghe 2, Humel 5, Klučková 3, Štefaniková 1, Dmytrenková, Popovcová 1, Soskyda, Kohučová, Wollingerová, Paizzinho 4, Borysevyč, Krivokapič, Dvorščáková 2.

Viac na preskúmanie

Ženy

Iuventa opäť v medailovom lesku

Tri zápasy pred koncom nadnárodnej MOL ligy už vedia hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce, že aj po desiatykrát v rade sa dočkajú

Ženy

Európska špička v Chemkostav aréne

Český majster, poľský a slovenský vicemajster, popredný klub z najkvalitnejšej ligy na svete a víťaz ukrajinského pohára. Takéto zloženie bude

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.