Kvalitnejšie prenosy z MOL ligy v spolupráci Niké a Huste. tv

Kategórie

Partnerská spolupráca Slovenského zväzu hádzanej s Niké a Huste.tv prinesie výrazný posun v oblasti sledovania zápasov. Všetky budú streamované a vyrábať sa budú technicky kvalitnejšie priame prenosy vrátane komentára a s použitím troch kamier. Online streamy pôjdu od najbližšieho víkendu (6. – 7. 2. 2021) len na platforme Niké, pričom bude potrebné sa zaregistrovať na https://www.nike.sk, ale bez povinnosti vkladu finančných prostriedkov.

Takže fanúšikovia môžu súboje sledovať úplne zadarmo. Táto služba navyše zahrnie aj časť stretnutí slovensko-českej MOL ligy žien, v ponuke budú streamy z duelov odohraných na území Slovenska. Po skončení stretnutí budú záznamy k dispozícii na oficiálnom youtubovom kanáli SZH. „Pre fanúšikov budeme pripravovať streamy zo všetkých hádzanárskych hál, ktoré budú vysielané na našej domácej web stránke. Pozornosť budeme venovať samotnej vizibilite hádzanej. Je to krásny šport, ktorý je však v ústraní a my ju chceme spopularizovať, a tak pozdvihnúť aj jej úroveň. Ďalšie plány predstavíme postupne. Hádzaná si zaslúži našu pozornosť, aj našu pomoc a urobíme všetko pre to, aby sme sa o to pričinili. Hádzanú sme sa rozhodli podporiť, pretože sme cítili úprimné nadšenie predstaviteľov Slovenského zväzu hádzanej. Vieme, že pokiaľ to robia ľudia so srdcom a nadšením, tak môže vzniknúť krásny príbeh,“ hovorí výkonný riaditeľ Niké Roman Berger.

Zdroj: slovakhandball

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Ženy

Cieľom návrat na slovenský trón

Po dvanásťročnej nadvláde prišli v máji tohto roka hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce o slovenský titul. Pripravila ho oň Dunajská Streda, ktorá ich

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.