Martina Popovcová s novou zmluvou

Kategórie

Hneď v úvode roka máme pre vás vynikajúcu správu. Slovenská reprezentačná kridelníčka Martina Popovcová predĺžila s našim tímom zmluvu o ďalšie dva roky. „Popy“ tak uvidíme na našej palubovke aj v ďalších mesiacoch a je prvou hráčkou, ktorá sa s nami dohodla na ďalšej zmluve.

Martina Popovcová pôsobí v našom tíme od sezóne 2020/21, teda už viac ako dva roky. Za ten čas sa z odchovankyne prešovskej hádzanej stala opora nielen nášho tímu, ale aj slovenskej reprezentácie. Spolu s ňou sú v prvom tíme aj ďalšie dve odchovankyne prešovskej hádzanej – Alena Dvorščáková a mladučká, stále iba sedemnásťročná Emma Lukáčová, ktorá sa do prvého tímu dostala v uplynulých mesiacoch. „Klub bol s mojim pôsobením zjavne spokojný a spokojná som v Michalovciach aj ja. Rozmýšľala som aj nad inými ponukami, no táto sa mi zdalo najlepšia aj skrz školy, do ktorej ma z klubu uvoľňujú a vychádzajú mi v ústrety. „Som veľmi spokojná, že to takto vyústilo a ostávam v Michalovciach,“ poznamenala reprezentačná kridelníčka, ktorá má pred sebou ďalšie výzvy. „Prvá výzva prichádza už túto sobotu. Určite sa chceme pobiť o postup do štvrťfinále EHF Európskeho pohára a dosiahnuť tak najlepšie umiestnenie v rámci histórie klubu. Do budúcna by som sa určite chcela pozrieť aj do zahraničia, to ale budem riešiť neskôr. Teraz má čakajú ciele s Michalovcami,“ dodala Martina Popovcová.

Viac na preskúmanie

Ženy

S Mostom doma v stredu tridsiateho marca

V treťom kalendárnom mesiaci roka 2022 sa na ligových palubovkách predstavíme štyrikrát. Dva zápasy odohráme doma a dva vonku. Čaká nás aj

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.