Martina Popovcová s novou zmluvou

Kategórie

Hneď v úvode roka máme pre vás vynikajúcu správu. Slovenská reprezentačná kridelníčka Martina Popovcová predĺžila s našim tímom zmluvu o ďalšie dva roky. „Popy“ tak uvidíme na našej palubovke aj v ďalších mesiacoch a je prvou hráčkou, ktorá sa s nami dohodla na ďalšej zmluve.

Martina Popovcová pôsobí v našom tíme od sezóne 2020/21, teda už viac ako dva roky. Za ten čas sa z odchovankyne prešovskej hádzanej stala opora nielen nášho tímu, ale aj slovenskej reprezentácie. Spolu s ňou sú v prvom tíme aj ďalšie dve odchovankyne prešovskej hádzanej – Alena Dvorščáková a mladučká, stále iba sedemnásťročná Emma Lukáčová, ktorá sa do prvého tímu dostala v uplynulých mesiacoch. „Klub bol s mojim pôsobením zjavne spokojný a spokojná som v Michalovciach aj ja. Rozmýšľala som aj nad inými ponukami, no táto sa mi zdalo najlepšia aj skrz školy, do ktorej ma z klubu uvoľňujú a vychádzajú mi v ústrety. „Som veľmi spokojná, že to takto vyústilo a ostávam v Michalovciach,“ poznamenala reprezentačná kridelníčka, ktorá má pred sebou ďalšie výzvy. „Prvá výzva prichádza už túto sobotu. Určite sa chceme pobiť o postup do štvrťfinále EHF Európskeho pohára a dosiahnuť tak najlepšie umiestnenie v rámci histórie klubu. Do budúcna by som sa určite chcela pozrieť aj do zahraničia, to ale budem riešiť neskôr. Teraz má čakajú ciele s Michalovcami,“ dodala Martina Popovcová.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Ženy

Cieľom víkendu je návrat na prvé miesto

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce minulý víkend opätovne vstúpili do kolotoča nadnárodnej MOL ligy. Výhrou 23:18 na pôde nováčika súťaže Házená

Aktuality

Storhamar víťazom Európskej ligy žien

Opäť v rakúskom Grazi vyvrcholila počas uplynulého víkendu druhá najvýznamnejšia z troch európskych pohárových súťaží klubov v hádzanej žien 2023/2024.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.