Naši bývalí v zahraničí: Bronz pre Holešovej Mosonmagyaróvár

Kategórie

Naša bývalá hráčka Mária Holešová sa po zisku štyroch titulov v michalovskej Iuvente a jednom chorvátskom v Podravke Korpivnica teší z ďalšieho kovu, tentoraz z bronzového. Získala ho v jednej z najkvalitnejších líg na svete, maďarskej lige, kde jej Mosonmagyaróvár je už s istotou tretieho miesta.

Posledný krok k cennému kovu urobil Mosonmagyaróvár aj s ďalšími troma Slovenkami (Simona Szarková, Anette Emma Hudáková a Barbora Lanczová) v stredu po výhre 38:35 nad Boglári Akadémia – SZISE. Nezaváhal ani najväčší konkurent Mosonmagyaróváru. Siófok vyhral v Kisvárde pohodlne 29:21. Za domáce, ktoré čakajú na víťazstvo štyri kolá, raz skórovala naša bývalá hráčka Veronika Habánková. Jej ďalších päť striel neskončilo v sieti.

Hádzanárky Nice nepretrhli šnúru ligových prehier, ktorá je aktuálne už na čísle osem. V prvom zápase o siedme miesto v najvyššej francúzskej súťaži podľahli doma tímu Bourg de Peage 31:33, pričom naša bývalá hráčka Martina Školková premenila svoj jediný strelecký pokus. Nice neokúsilo chuť výhry od základnej časti. Poslednú šancu v sezóne bude mať v odvete proti Bourg de Peage.

Viac na preskúmanie

Galéria

Obrazom: Ženský tím v príprave

S prípravou na novú sezónu už tretí týždeň pokračuje naše ženské družstvo. Tréner Peter Kostka svojim zvrenkám nič nedaruje, čoho

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.