Ocenenie pre naše dorastenecké výbery

Kategórie

V polčasovej prestávke sobotňajšieho zápasu druhého kola MOL ligy medzi MŠK Iuventa Kochalovce a Házená Kynžvart môžete sledovať slávnostný akt odovzdania pohárov a medailí pre naše dorastenecké výbery. Tie v minulej sezóne dosiahli vo svojich súťažiach výrazné úspechy. Staršie dorastenky sa po šiestykrát stali majsterkami Slovenska, mladšie skončili na druhom mieste a dostanú tak strieborné medaile.

Predtým sa naše staršie dorastenky zo slovenského titulu tešili aj v rokoch 2003, 2004,  2012, 2014 a 2017. Zaujímavosťou je, že zakaždým to bolo pod vedením iného trénera, či trénerky. V roku 2003 to bol Stanislav Onderko, o rok neskôr Dušan Daniš, v roku 2012 Marianna Nemčíková, o dva roky neskôr František Urban a v roku 2017 Maroš Vikartovský. Tentoraz sa naše dorastenky tešili pod vedením dvojice Milan Adi a Marcel Vaľo. My dodajme, že v klube sme sa tešili aj z ďalších štyroch medailí. Tri získali ženy a bronz si vybojovali aj staršie žiačky.

Majstrovský káder starších dorasteniek
Brankárky: Sofia Hamorská, Barbora Jakubiková, Simona Tomovčíková, Natália Továrňaková, Daniela Cabanová.
Pivotky: Viktória Gajdošová, Juliana Rebičová, Valéria Dulinová.
Krídla: Alžbeta Hlivová, Kristína Čižmárová, Natália Dmytrenková, Katarína Romančáková, Oľga Jegorová, Viktória Kováčová.
Spojky: Jevgenija Kohučová, Jana Borysevyčová, Erika Michalcová, Barbora Polievková, Natália Tokárová, Lujza Čižmariková, Erika Kobová, Alena Dvorščáková, Anastassija Chepyk, Karin Soskyda, Julia Dmytročenková, Viktória Rohaľová.
Tréner: Milan Adi. Asistent: Marcel Vaľo.

Káder mladších dorasteniek
Brankárky: Daria Marukhnych, Kristína Kubičinová, Daniela Cabanová, Sára Dermeková.
Pivotky: Vanda Čižmariková, Sofia Sinajová.
Krídla: Timea Valiská, Ema Sopúchová, Viktória Kováčová, Alina Kamberovič.
Spojky: Timea Szatmáry, Jasmína Kamberovič, Barbora Sabovová, Karin Soskyda, Nela Šimková, Viktória Rohaľová, Oleksandra Chepyk, Sára Stanková, Ivana Paľová, Nela Antolíková, Zuzana Hotovčinová, Laura Berešová.
Tréner: Dušan Daniš. Asistentka: Martina Vaľková.

 

Viac na preskúmanie

Ženy

Víkendové zápasy s Chorzówom sa rušia

V piatok a v sobotu malo naše ženské družstvo odštartovať sériu dvanástich prípravných stretnutí pred novou sezónou. Ako sa hovorí v súčasnej dobre pán

Aktuality

Iryna Jablonská predĺžila zmluvu

V prvom mesiaci roka 2023 prichádzame už s druhou predĺženou zmluvou našej hráčky. O ďalší rok predĺžila svoj kontrakt brankárka Iryna Jablonská. Tridsaťjedenročná

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.