Ocenenie pre naše dorastenecké výbery

Kategórie

V polčasovej prestávke sobotňajšieho zápasu druhého kola MOL ligy medzi MŠK Iuventa Kochalovce a Házená Kynžvart môžete sledovať slávnostný akt odovzdania pohárov a medailí pre naše dorastenecké výbery. Tie v minulej sezóne dosiahli vo svojich súťažiach výrazné úspechy. Staršie dorastenky sa po šiestykrát stali majsterkami Slovenska, mladšie skončili na druhom mieste a dostanú tak strieborné medaile.

Predtým sa naše staršie dorastenky zo slovenského titulu tešili aj v rokoch 2003, 2004,  2012, 2014 a 2017. Zaujímavosťou je, že zakaždým to bolo pod vedením iného trénera, či trénerky. V roku 2003 to bol Stanislav Onderko, o rok neskôr Dušan Daniš, v roku 2012 Marianna Nemčíková, o dva roky neskôr František Urban a v roku 2017 Maroš Vikartovský. Tentoraz sa naše dorastenky tešili pod vedením dvojice Milan Adi a Marcel Vaľo. My dodajme, že v klube sme sa tešili aj z ďalších štyroch medailí. Tri získali ženy a bronz si vybojovali aj staršie žiačky.

Majstrovský káder starších dorasteniek
Brankárky: Sofia Hamorská, Barbora Jakubiková, Simona Tomovčíková, Natália Továrňaková, Daniela Cabanová.
Pivotky: Viktória Gajdošová, Juliana Rebičová, Valéria Dulinová.
Krídla: Alžbeta Hlivová, Kristína Čižmárová, Natália Dmytrenková, Katarína Romančáková, Oľga Jegorová, Viktória Kováčová.
Spojky: Jevgenija Kohučová, Jana Borysevyčová, Erika Michalcová, Barbora Polievková, Natália Tokárová, Lujza Čižmariková, Erika Kobová, Alena Dvorščáková, Anastassija Chepyk, Karin Soskyda, Julia Dmytročenková, Viktória Rohaľová.
Tréner: Milan Adi. Asistent: Marcel Vaľo.

Káder mladších dorasteniek
Brankárky: Daria Marukhnych, Kristína Kubičinová, Daniela Cabanová, Sára Dermeková.
Pivotky: Vanda Čižmariková, Sofia Sinajová.
Krídla: Timea Valiská, Ema Sopúchová, Viktória Kováčová, Alina Kamberovič.
Spojky: Timea Szatmáry, Jasmína Kamberovič, Barbora Sabovová, Karin Soskyda, Nela Šimková, Viktória Rohaľová, Oleksandra Chepyk, Sára Stanková, Ivana Paľová, Nela Antolíková, Zuzana Hotovčinová, Laura Berešová.
Tréner: Dušan Daniš. Asistentka: Martina Vaľková.

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.