Piate víťazstvo Jaroslawu, tretie v rade

Kategórie

Hádzanárky Eurobud JKS Jaroslaw sa vypli pred vzájomnými zápasmi vo štvrťfinále EHF Európskeho pohára s našou Iuventou k výborným výsledkom. Vo svojej Superlige dosiahli cez víkend už tretie víťazstvo v rade a piate celkovo, keď na domácej pôde v rámci pätnásteho kola porazili nováčika ligy a vlaňajšieho účastníka MOL ligy Ruch Chorzów hladko 36:23.

Jaroslaw sa posunul už na šieste miesto v tabuľke. Na výhre nad Chorzówom sa ôsmimi gólmi podieľala ukrajinská krajná spojka Monika Smolinh, šesť gólov pridala ďalšia krajná spojka Malgorzata Trawczynska. Zaujímavosťou je, že okrem brankárok sa do streleckej listiny pripísala každá hráčka z kádra trénera Michala Kubisztala. Eurobud JKS do sobotňajšieho súboja v Michalovciach (začiatok o 16.00 hod.) odohrá ešte zápas s Galyčnakou Ľvov, vlaňajším premožiteľom Iuventy v EHF Európskom pohári.

Eurobud JKS Jarosław – KPR Ruch Chorzów 36:23 (19:10)
EUROBUD JKS: Kukharchyk, Kordowiecka – Zimny 4, Mokrzka 2, Smolinh 8, Trawczyńska 6, Bancilon 2, Nestsiaruk 1, Gadzina 2, Volovnyk 1, Gliwińska 5, Dorsz 2, Strózik 2, Matuszczyk 1, Kozimur.

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Ženy

Presvedčivé víťazstvo v Hodoníne

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce zvíťazili v zápase štrnásteho kola MOL ligy na pôde Hodonína presvedčivo 31:20 a dosiahli tak trináste víťazstvo v súťaži.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.