Podmienky vstupu na zápasy sa nemenia

Kategórie

Nedeľňajším zápasom s Prešovom (začiatok o 17.30 hod.) odštartujeme našu púť za trinástym slovenským titulom. Chceli by sme povedať, že ju odštartujeme plnými tribúnami, čo by bola odmena pre verných fanúšikov v tejto pandemickej dobe, no žiaľ, divák je stále obmedzený opatreniami proti koronavírusu a jeho vstup na tribúny či štadióny je stále ťažký.

Naďalej platia podmienky, ktoré boli aj pri vyvrcholení MOL ligy minulú sobotu v našom zápase s Mostom. Náš klub vyhovie divákovi, ktorý tieto podmienky splní a vpustí ho do haly zadarmo. Fanúšik však musí mať negatívny PCR test na koronavírus nie starší ako 36 hodín a takisto aj antigénový test na koronavírus nie starší ako dvanásť hodín. Po splnení podmienok ho vpustíme do haly zadarmo.

Jedným z divákov, ktorý v sobotu tieto podmienky splnili, bol aj náš verný fanúšik Radomír Trčka. „Keď prišla správa, že divákom bude umožnený vstup na tribúny, veľmi som sa potešil. Moje nadšenie sa trošku schladilo po tom, čo som sa dozvedel, čo musíme splniť. Bol som ale presvedčený, že chcem naživo vidieť zápas Iuventy s Mostom a preto som podstúpil PCR test, ako aj antingénový test. Stihol som to síce o chlp, no som spokojný, že som mohol zápas vidieť. Potešilo ma víťazstvo Iuventy, už menej fakt, že sme nevyhrali titul v MOL lige. Verím však, že si to dievčatá vynahradia slovenským titulom,“ poznamenal náš verný fanúšik, ktorý sa chystá na tribúnu aj v nedeľu. „Opäť som ochotný podstúpiť túto procedúru, pretože chcem vidieť zápas s Prešovom na vlastné oči. Sledovania zápasov cez internet som si užil viac ako dosť,“ dodal Radovan Trčka.

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.