Proti Paris 92 nakoniec dvakrát od 18.00 hod. a bez televízneho prenosu

Kategórie

Cez víkend na naše ženské družstvo čaká dvojzápas druhého kola Európskej ligy na pôde francúzskeho Paris 92. Keďže v tejto krajine bude od piatka v nočných hodinách platiť zákaz vychádzania, vedenie klubu sa na ten náš obrátilo s prosbou o posunutie času zápasov.

Po novom sa obe stretnutia, teda tak sobotňajšie, ako aj nedeľňajšieho, odohrajú už od 18.00 hod., čo mailom potvrdila aj EHF. „Vedenie Paris 92 nás požiadalo o súhlas s tým, že v prípade odohrania zápasov v najskôr navrhovaných a schválených časoch, teda od 20.00 hod. a od 19.00 hod., by sa ho nemohli zúčastniť žiadni diváci. Vyhoveli sme im, no všetko musela odobriť ešte aj Európska hádzanárska federácia, čo sa stalo vo štvrtok,“ poznamenal športový riaditeľ Iuventy Jan Beňadik. Jeho snahou bolo zabezpečiť aj televízny prenos z aspoň jedného duelu. „Odvetný duel u nás bol najskôr odsúhlasený na prenos stanici Sport. Jej predstavitelia sa snažili urobiť televízny prenos aj z duelu vo Francúzsku, z čoho ale napokon vzišlo. Teraz sa snažíme aspoň o online-prenos. Keď sa nám to podarí vybaviť, budeme fanúšikov informovať prostredníctvom facebooku a stránky,“ pokračuje Beňadik.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Ženy

Tím Iuventy: Kapitánka z Poľska

Druhú sezónu hájila našu bránku spolu s Irynou Jablonskou aj Weronika Kordowiecká. Dvadsaťpäťročná brankárka z Poľska, ktorej športovým vzorom je poľská brankárska

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.