Proti RK Hadzici Interlogistic Sarajevo dvakrát doma

Kategórie

Predstavitelia MŠK Iuventa Michalovce majú pre fanúšikov výbornú správa. Už onedlho si môžete vychutnať po dvoch rokoch znova európsku hádzanú a to rovno dvakrát. S vedením nášho súpera v druhom kole Európskeho pohára bosnianského RK Hadžici Interlogistic Sarajevo totiž prišlo k dohode odohratia oboch zápasov u nás.

Tie by sa mali hrať v sobotu 16. októbra (začiatok o 17.30 hod.) a v nedeľu 17. októbra (začiatok o 14.00 hod.). „Po dlhšom rokovaní sme nakoniec dospeli k dohode. Naším cieľom bolo, aby sme sa po dvoch rokoch znova predstavili doma. Doma chcel ale hrať aj náš súper, ktorého sme nakoniec zlomili. Vzhľadom na súčasnú situáciu s treťou vlnou šírenia koronavírusu je iba dobré, že sme sa dohodli na dvojzápase na jednom mieste,“ zdôraznil športový riaditeľ a súčasne aj tréner ženského tímu Iuventy Jan Beňadik.

Ambície jeho tímu sa ale nemenia. „Boli sme do druhého kola nasadení, takže cieľom by bol postup aj keby sa hralo na tradičný dvojzápas.“ My len dodajme, že mierne sa nášmu tímu zmenil program v MOL lige. Už v stredu trinásteho októbra privítame v predohrávke šiesteho kola Slaviu Praha a predohrávku odohráme aj nasledujúcu stredu, keď sa predstavíme v Písku. Aj TJ Sokol totiž počas nasledujúceho víkendu čakajú povinnosti v druhom kole Európskeho pohára. Ešte pred súbojom so Slaviou nás v lige čaká domáci zápas s KRP Ruch Chorzów (piatok 17. september o 17.30 hod.), s Dunajskou Stredou (piatok 24. september o 17.30 hod.) a takisto aj súboj v Zlíne (sobota 2. október.) Po reprezentačnej pauze príde hneď na rad duel s Pražankami a dvojzápas s Hadžici.

Viac na preskúmanie

MOL Liga

Zmena lídra v MOL lige

Novým lídrom MOL ligy sú po desiatom kole hráčky MŠK Iuventa Michalovce Tie sa predrali na prvú priečku sobotňajším víťazstvom

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.