Šesť gólov Popovcovej pri výhre 31:27 nad Tureckom

Kategórie

Slovenské hádzanárske reprezentantky sa v pozitívnom svetle predviedli v prvom z dvojice medzištátnych stretnutí v rámci sústredenia v Turecku. Zverenky trénera Jorgeho Dueňasa v nedeľňajšom zápase v Ankare zdolali hráčky tureckého národného tímu 31:27 (16:16).

Slovenky rozhodli o svojom triumfe v záverečnej štvrťhodine, keď súperkám desať minút nedovolili skórovať a samy využívali svoje šance, vďaka čomu získali sedemgólový náskok. Najlepšou strelkyňou tímu bola naša hráčka Martina Popovcová, ktorá strelila šesť gólov. Dorota Bačenková sa do streleckej listiny nezapísala. . Odveta je na programe v utorok 5. decembra tiež so začiatkom o 16.00 h SEČ.

Turecko – Slovensko 27:31 (16:16)
Najviac gólov za Turecko:
Beyzová 5, Silová 4
Zostava a góly SR: Ivanytsia, Oláhová – Györiová 1, Michálková 2, Dmytrenko, Popovcová 6/1, R. Bíziková 1, L. Ratvajská 3, Bujnochová 3, Holejová 2, Barb. Lancz 6/3, E. Rajnohová 1, Bačenková, Ščípová 4, D. M. Vargová 2
pok. hody: 4/4 – 6/4, vylúčené: 5 – 3, rozhodovali: Kog a Bayrak (obaja Tur.), 150 divákov

Viac na preskúmanie

Aktuality

Soskyda s troma gólmi Brazílii

V prvom zápase na majstrovstvách sveta nestačili hráčky Ukrajiny na Brazíliu, ktorej podľahli 20:35. V zápase sa predstavili aj tri naše hráčky.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.