Štvrtou posilou Jelena Kneževičová

Kategórie

Našou štvrtou posilou pred novou sezónou je srbská ľavá spojka Jelena Kneževičová, ktorá dokáže hrať aj na poste pivota. Dvadsaťšesťročná rodáčka z Kruševacu má skúsenosti z reprezentácie i európskych pohárov. Doteraz hrávala len v Srbsku, keď pôsobila v tímoch ŽRK Vrbas, GŽRK Napredak, ŽRK Železničar Indija, SPD Radnički, ŽRK Mladosť a naposledy v ŽRK Naisa.  

Ide už o našu štvrtú letnú posilu. Už dávnejšie sme predstavili pivotku Dajana Miljaničovú, ktorá k nám prichádza z kosovského Istogu. Náš káder vystuží aj sesterské duo z Turecka, dvojičky brankárka Selen Akalinová a jej sestra pivotka Cansu Akalinová. Obe prichádzajú do nášho tímu z materskej krajiny. „Pri Kneževičovej ide rovnako ako pri sestrách Akalinových o reprezentantku svojej krajiny. Berieme ju na pozíciu ľavej spojky. Ide o strelkyňu z väčších vzdialeností. Pozitívne je, že dokáže zahrať aj na poste pivota, čím by sme mali pokryté dva posty. Takisto si od nej veľa sľubujeme aj v obrane, kde by mala vystužiť jej stred,“ povedala športová riaditeľka Helena Aspridu.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Žiačky

Tri víťazstvá mladších žiačok

Cez víkend odohrali majstrovské zápasy aj naše žiacke tímy. Darilo sa im striedavo. Staršie žiačky A prehrali v Prešove s

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.