Winterthur s brazílskou reprezentantkou a posilou z nemeckej bundesligy

Kategórie

Svoj káder počas leta vystužuje aj náš súper v druhom kole EHF Európskeho pohára, švajčiarsky Winterthur Yellow. Vlani štvrtý tím najvyššej švajčiarskej súťaže obsadil post strednej spojky Brazílčankou Maria Paula Holtz Macedo a do tímu pribudla aj švajčiarska reprezentantka, ľavá kridelníčka Jennifer Murer, ktorá sa do svojej krajiny vracia po trojročnom účinkovaní v nemeckej bundeslige.

Dvadsaťšesťročná Jennifer Murer sa vracia do Winterthuru po šiestich rokoch. Po sezóne 2015/16 odišla k majstrovi LC Bruhl a od roku 2019 hrala v bundesligovom HSG Blomberg Lippe. V reprezentácii nateraz odohrala 31 duelov. O tri roky staršia Macedo prichádza zo srbského ZRK Vrbas. Pre najlepšiu hráčku Brazílie za rok 2021 to tak bude druhý angažmán v Európe. My dodajme, že naša vzájomná konfrontácia s Winterthurom je naplánovaná na október. Prvý duel vo Švajčiarsku by sa mal hrať predbežne v sobotu ôsmeho októbra, odveta u nás je naplánovaná na pätnásteho októbra.

Viac na preskúmanie

Ženy

Ďalšie tri poháre do vitríny klubu

Sezóna 2020/21 bola pre nás špecifická. Špecifická nielen koronaopatreniami, ktoré zabránili vo väčšine času príchod divákov na tribúnu, tým, že

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.