Na európsku hádzanú deti zo základných škôl zadarmo

Kategórie

V nedeľu o 16.00 hod. náš ženský tím čaká dôležitý prvý duel tretieho kola EHF Európskeho pohára proti švédskemu Lugi Dam. Náš klub si pripravil pre najmenších divákov zaujímavú akciu. Všetci žiaci michalovských základných škôl totiž budú do haly vpustený zadarmo.  

V hale nebudú žiadne obmedzenia pre počty žiakov. Bezplatný vstup ale neplatí pre doprovod. Jediná výnimka sú zorganizované skupiny žiakov, kde bude mať voľný vstup aj pedagogický dozor. Pre všetkých žiakov a pedagógov platí – stretnutie pred hlavným vchodom do Chemkostav arény o 15.45 hod., kde bude kontaktná osoba pre ďalšie usmernenie.

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Druhá výhra kadetiek

Slovenské hádzanárske reprezentantky si na IX. majstrovstvách sveta hráčok do 18 rokov v severomacedónskom Skopje poradili aj so svojím druhým

Ženy

S novou zmluvou aj Barbora Sabovová

Súčasťou nášho ženského tímu v sezóne 2026/27 bude aj náš talent Barbora Sabovová. Stále iba osemnásťročná spojka sa dohodla s klubom

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.