V novej sezóne aj s brankárkou Jakubíkovou

Kategórie

V novej sezóne sa náš tím bude môcť v bráne spoľahnúť aj na služby Barbory Jakubíkovej. Mladučká osemnásťročná brankárka môže ešte chytať aj za dorast, o pozíciu trojky sa zrejme pobije so svojou spoluhráčkou z dorastu Simonou Tomovčíkovou. Jakubíková predĺžila zmluvu v týchto dňoch. Slovenská mládežnícka reprezentantka k nám prišla pred dvoma sezónami z Trenčína.

Okrem nej predĺžili zmluvy aj ukrajinská brankárka Iryna Jablonská a Brazílčanka Naira Almeidová. Nové zmluvy podpísali aj slovenské reprezentantky Martina Popovcová s Alenou Dvorščákovou, náš líder v play-off Lívia Klučková a takisto aj naša kapitánka Patrícia Wollingerová. Do tímu sa po roku v zahraničí vracajú naše odchovankyne Vladimíra Bajčiová s Mariannou Rebičovou, ktoré hrávali v talianskom Salerne, respektíve v poľskom Lubline, no a po štyroch rokoch strávených v maďarskej Kisvárde sa vracia aj skúsená ľaváčka Veronika Habánkovou. Novou posilou je aj pravá krídelníčka Emilia Kowalik. Z kádra naopak odchádza slovenská reprezentantka Bibiana Štefaniková, ktorá sa upísala rumunskému Buzau, ako aj Ukrajinky Jana Borysevyčová a Natália Dmytrenková.

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Víťazstvá dorasteniek v Trebišove

V stredajších predohrávkach deviateho kola najvyšších súťaží uspeli naše dorastenky. Tie priniesli z neďalekého Trebišova všetky štyri body. Mladšie dorastenky

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.