Výhry dorasteniek nad Bytčou

Kategórie

Naše družstvo starších dorasteniek je aj po šiestich kolách najvyššej súťaže stopercentné. Na domácej pôde zdolali zverenky trénera Dušana Daniša MHK Bytča hladko 36:25. Uspeli aj mladšie dorastenky, ktoré nad Bytčou vyhrali 26:19. Naše dievčatá sa v siedmom kole predstavia v sobotu 28. októbra na pôde deleného tímu TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník. Súboj starších dorasteniek sa odohrá od 16.30 hod., mladšie dorastenky budú hrať o dve hodiny skôr, čiže od 14.30 hod.

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 36:25 (20:11)
Pok. hody: . Vylúčené: 6 – 2. Rozhodovali: M. Cibere a Jašek.
MŠK IUVENTA: Jakubiková, Tomovčíkova, Cabanová – Valiska 6, Soskyda 7, Lukáčová, Kobová, Krylová 2, Hlivová 4, L. Čižmariková, Geffertová 7, V. Čižmariková 1, Krasnianská 3, J. Rebičová, T. Szatmáry 3, Sabovová 3.

Tréner Dušan Daniš: “Spokojnejší som s prvým polčasom, v ktorom sme na ihrisku dominovali. Horší z našej strany bol druhý polčas. Ten je pre mňa sklamaním, rovnako sklamaním boli dnes pre mňa brankárky.”

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 26:19 (13:9)
Pok. hody: . Vylúčené: 3 – 2. Rozhodovali: M. Cibere a Jašek.
MŠK IUVENTA: Lazorak, Kubičinová – Vargová, Osipčáková 1, Sabovová 5, Mirmanová 3, Cuperová 5, Sopúchová, Padová 1, Sinaiová 4, Vrábeľová, Šimková 2, D. Holejová, Hotovčinová 1. A. Kamberovič 3.

Tréner Milan Adi: “Zápas musím hodnotiť pozitívne len z tej stránky, že sme ho vyhrali. Celkovo nemôžem byť s naším výkonom spokojný. Možno akurát s obranou, za ktorou chytala dobre Lazorak. Čo sa týka útočnej fázy a prechodovej fázy, s tým spokojnosť nie je. Robili sme veľa technických chýb, takisto sme zahodili veľa čistých šancí. Takýto výkon na iných súperov rozhodne stačiť nebude.”

Viac na preskúmanie

Ženy

Finále Slovenského pohára v Topoľčanoch

Vynovená hala v Topoľčanoch bude v krátkom čase dejiskom ďalšieho významného hádzanárskeho podujatia. Po ženskej a mužskej reprezentácii Slovenska, ktoré

Reprezentácia

Vranovská odveta pre Slovenky

Hádzanárky Slovenska zakončili tohtotýždňové sústredenie na východe republiky víťazstvom. V sobotňajšej odvete medzištátneho priateľského dvojzápasu vyhrali vo Vranove nad Topľou

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.