Sedem gólov Holejovej, deväť Trúnkovej

Kategórie

V najvyššej francúzskej súťaži ťahajú hádzanárky OGC Nice úspešnú šnúru, keď vyhrali na pôde posledného tímu tabuľky Stella St. Maur 29:28, na čom mala výrazný podiel slovenská reprezentačná spojka Adriána Holejová. Konto súpera zaťažila siedmimi gólmi a bola najlepšou strelkyňou hostiek, ktoré naplno bodovali štvrtýkrát za sebou. Vdrese Stella St. Maur sa predstavila Milica Trifunovičová, čiernohorská ľaváčka sa do streleckej listiny nezapísala.

Viper Kristiansand si pod vedením trénera Tomáš Hlavatého pripísal v Nórsku ďalšiu výhru – tentoraz na palubovke Oppsalu 35:30. Veľký zápas odohrala pivotka Nikoleta Trúnková v drese družstva Lokomotiva Záhreb, keď v chorvátskej lige premenila na gól deväť z desiatich striel a bola strojkyňou výhry na pôde Splitu 2010 (40:29). V najvyššej poľskej súťaži podľahol Koszalin v nadstavbovej skupine o 1. – 6. priečku v Gniezne (25:27), brankárka Alexandra Ivanytsia predviedla tri zákroky pri 14 strelách. V skupine o 7. – 10. miesto vyhral JKS Jaroslaw na pôde Elblagu 32:28, pričom jeho bránu hájila Weronika Kordowiecká. Kridelníčka Natália Dmytrenková chýbala v zostave.

Viac na preskúmanie

MOL Liga

Desať titulov v MOL lige – Víťazný hetrik

V sezóne 2004/05 sme odštartovali sériu našich triumfov v nadnárodnej súťaži. Michalovské hádzanárky sa totiž v spoločnej súťaži Češiek a Sloveniek tešili aj v následných

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.